“FS Jelgava” sieviešu komanda nospēlē neizšķirti pret tukumniecēm (FOTO)

4. maijā savās mājās “FS Jelgava” sieviešu futbola komanda 1. līgas čempionātā aizvadīja neizšķirtu spēli pret pretiniecēm no FK “Tukums 2000/FC Talsi” – 0:0.

Jelgavnieces no pirmām spēles minūtēm bija vadībā bumbas kontrolē, bet diemžēl divos puslaikos nespēja realizēt pašu izveidotas vārtu gūšanas iespējas. Viešņas atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem, bet tie nesagādāja lielas problēmas.

Karstais laiks un tukumnieču cieša aizsardzība neļāva “FS Jelgava” meitenēm tikt pie trim punktiem, ka rezultātā komanda turnīra tabulā noslīdēja uz trešo pozīciju, bet salīdzinot ar šī brīža līderēm, meitenēm ir vēl viena spēle rezervē, kas ļautu viņām šo situāciju labot.

Trešo sezonas spēli “FS Jelgava” meitenes aizvadīs izbraukumā, 26. maijā tiekoties ar pretiniecēm no “Rēzeknes BJSS”.