Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

FS “Jelgava” spēlētāju atzīst par sezonas labāko vārtsardzi

Aizvadīts sieviešu futbola sezonas noslēguma vakars, kurā nosauktas labākās pozīciju un komandu spēlētājas Sieviešu futbola līgā un Sieviešu futbola 1. līgā. Pie balvas tika arī FS “Jelgava” spēlētāja Elza Renāte Strazdiņa, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzvarētājas balsojumā noteica Latvijas izlašu un turnīru komandu treneri, kuri izvirzīja arī pa vienai labākajai savas vienības spēlētājai aizvadītajā sezonā. FS “Jelgava” spēlētāja Elza Renāte Strazdiņa tika atzīta par sieviešu 1. līgas aizvadītājas sezonas labāko vārtsardzi. Viņa laukumā devās 13 spēlēs un četrās no tām nospēlēja “sausā”, atstājot savus vārtus neskartus. Tāpat viņa pati izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem. FS “Jelgava” Latvijas sieviešu futbola 1. līgas 2022. gada sezonu noslēdza 4. vietā desmit komandu konkurencē.

“Tiešām liels prieks iegūt šo balvu, jo šis noteikti bija viens no maniem mērķiem šogad. Šī sezona bija ļoti aizraujoša un pieredzes pilna ne tikai man, bet arī visai komandai. Vēlos pateikties savai komandai, treneriem un ģimenei, jo bez viņiem šis noteikti nebūtu iespējams,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norāda futboliste. Savukārt sieviešu komandas treneris Aleksejs Osipovs papildina: “Gribētu papildināt, ka Elzas Renātes balva noteikti ir visas komandas nopelns! Un man ir prieks, ka tiek novērtēts arī treneru darbs, tāpēc jo īpašs paldies mūsu vārtsargu treneriem Sergejam Diguļovam un Andrejam Adamovičam par ieguldīto darbu  Elzas Renātes attīstībā.”

Katra komanda izvirzīja arī komandas labāko spēlētāju aizvadītajā sezonā. FS “Jelgava” rindās tā bija E.R.Strazdiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Citi aizejošā gada sieviešu futbola izcilnieki – labākais sieviešu futbola treneris/pedagogs, jaunatnes labākā futboliste, labākā tiesnese, labākā tiesneses asistente, sieviešu futbola sacensību labākais treneris un gada futboliste – tiks nosaukti Latvijas Futbola federācijas Laureātu vakarā 16. decembrī.

Foto: Latvijas Futbola federācija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.