Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Gada māsa – jelgavniece Arta Rasimenoka

Aizvadīta “Gada balvas medicīnā 2021” svinīgā ceremonija, un tajā pasniegtas balvas 22 nominācijās. Balvu nominācijā “Gada māsa” saņēma Jelgavas ģimenes ārsta pediatra prakses “Ilstre” māsa Arta Rasimenoka, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par viņu kolēģi saka: “Arta zina visu – kur, kas un kā. Prot izsmeļoši paskaidrot jebkuru jautājumu medicīnā, datortehnikas lietošanā un pat jurisprudencē.”

A.Rasimenoka atzīst, ka saņemtā balva ir negaidīts pārsteigums. “Visi tie jaukie un sirsnīgie komentāri par manu darbu neapšaubāmi liek justies gandarītai. Kad man paziņoja, ka esmu nominante, īsti pat nesapratu, kas notiek. Iedomājoties, cik Latvijā kopumā ir māsu un ka tieši es esmu ieguvusi šo titulu… Liela, liela pateicība visiem, un domāju, ka par ieguldījumu sabiedrības veselībā šo titulu ir pelnījušas visas Latvijas māsas,” atzīst A.Rasimenoka. Viņasprāt, māsai ir jābūt zinošai, labsirdīgai, atsaucīgai un darbam – sirdslietai. “Tad arī viss sanāk no sirds,” saka balvas ieguvēja. Viņa par māsu strādā jau sešus gadus, bet tieši SIA “Ilstre” – janvārī apritēja trīs gadi.

Ģimenes ārste Ilze Strēle savā lapā “Facebook” raksta: “Viss “Ilstre” kolektīvs patiešām ir lepns un priecīgs par to, ka Latvijas Ārstu biedrības “Gada balvu medicīnā 2021” nominācijā “Gada māsa” saņēma mūsu fantastiskā Arta Rasimenoka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arta ir Māsa ar lielo burtu – vienmēr laipna, zinoša, daroša un visādi citādi fantastisks cilvēks. Vienmēr ar smaidu izskaidro nesaprotamas un arī pašsaprotamas lietas. Mierīga, iecietīga, saprotoša pret visiem  – gan pacientiem, gan darba kolēģiem. Izstaro pozitīvu enerģiju. Artu mīl gan mazi, gan lieli. Ar bērniem spēj sarunāt pat neiespējamo. Cilvēks, uz kuru var paļauties jebkurā situācijā. Tikai kopā mēs varam darīt labas lietas.”

Šogad “Gada balva medicīnā” pasniegta 15 tradicionālās nominācijās, kā arī pirmo reizi ceremonijā piešķirtas septiņas speciālās un jauniedibinātās balvas. Par “Gada balvas medicīnā” 10 nominācijām, tostarp “Gada māsu”, Latvijas Ārstu biedrības mājaslapā varēja balsot ikviens sabiedrības pārstāvis. Kopumā sabiedrība balvām izvirzīja vairāk nekā 500 pretendentu. Unikālo balsotāju skaits pārsniedza astoņus tūkstošus.

“Gada balvas medicīnā 2021” svinīgo ceremoniju “ReTV” atkārtojumā varēs noskatīties 18. martā pulksten 12. Pasākumu “Gada balva medicīnā” organizē Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Latvijas Jauno ārstu asociāciju, Latvijas Māsu asociāciju, Latvijas Universitāti un Rīgas Stradiņa universitāti.

Foto: Latvijas Māsu asociācija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.