Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Galda tenisa čempionātam būs septiņi posmi

Lai popularizētu galda tenisu un veidotu stabilas galda tenisa spēles tradīcijas Jelgavā, tiks rīkots Jelgavas atklātais čempionāts galda tenisā, kuram būs septiņas kārtas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Čempionātam būs septiņi posmi: 20. janvārī, 3. februārī, 2. martā, 23. martā, 13. aprīlī, 11. maijā, 1. jūnijā. Tie notiks Jelgavas sporta hallē, sākums pulksten 10:00. Lai celtu spēlētāju individuālo meistarību, čempionātā aicināti piedalīties ne tikai jelgavnieki, bet arī sportisti no citām pašvaldībām gan ar priekšzināšanām, gan bez. Sacensības notiks pēc starptautiskiem galda tenisa sacensību noteikumiem līdz trim uzvarētiem setiem. Pēc katra posma tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā. Katra posma uzvarētājs kopvērtējumā tiks pie 30 punktiem, 2. vieta – pie 25 punktiem, 3. vieta – pie 22 punktiem, 4. vieta – pie 20 punktiem un katra nākamā vieta iegūs par vienu punktu mazāk nekā iepriekšējā. Sākot no 23. vietas, visi spēlētāji iegūs pa vienam punktam.

Piedalīties var ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma, reģistrējoties Latvijas Galda tenisa federācijas mājaslapas lgtf.lv sadaļā “Kalendārs” pie konkrētā pasākuma. Reģistrācija noslēgsies dienu pirms sacensībām. Dalībnieki sacentīsies vīriešu un sieviešu grupā bez dalījuma vecuma grupās, bet tiks dalīti pēc reitinga. Dalības maksa ir 10 eiro par katru kārtu, galda tenisa kluba “Jelgava” biedriem, skolēniem, studentiem un pensionāriem – septiņi eiro. Sacensību dalībniekiem jābūt aktuālās sezonas Latvijas Galda tenisa federācijas licencei. Ja licence nebūs iegādāta līdz sacensību dienai, tad par licenci varēs samaksāt sacensību galvenajiem tiesnešiem sacensību dienā. Licences cena ir 10 eiro. Ārzemju spēlētājiem licence nav nepieciešama. Dalībniekam nepieciešama sava rakete ar gumiju no ITTF atļauto gumiju saraksta.

Čempionātu organizē galda tenisa klubs “Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Jelgavas pašvaldībā ir pieejama ŠEIT.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Sporta servisa centrs

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.