Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Gandrīz Jelgavas zēni – “Citi zēni”

Informācija “Ghetto Games” mājaslapā liecina, ka viens no apmeklētākajiem pasākumiem pie viņiem ir “Štuka par bazaru” jeb Brīvrunu batls, kā viņi paši to dēvē. Cīņa starp labākajiem brīvrunātājiem hiphopā Rīgā, Grīziņkalnā, pēdējā jūnija dienā norisinājās jau vienpadsmito reizi. Tur ar savu jaunāko dziesmu “Lieka štuka” ierasti skanīgi un enerģiski uzstājās arī grupa “Citi zēni”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedzīvojuši strauju popularitātes kāpumu un pārstāvējuši Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Itālijā, viņi arī šajā pasākumā saņem nedalītu skatītāju uzmanību un daudzus fanu lūgumus kopā nobildēties. Draudzīgi to arī dara un atsaucīgi pēc tam atvēl laiku sarunai ar “Zemgales Ziņām”, uzsverot, ka viņus visus jau kopš pirmās tikšanās reizes vieno īpaša savstarpēja sapratne.

Ar to, ka daļa grupas mūziķu ir no Jelgavas, puiši lepojas. Viņus noteikti vieno ne tikai sapratne, bet arī dzīvesprieks, vienmēr spējot priecēt skatītājus koncertos un pasākumos ar enerģizētu attieksmi, pašiem izbaudot uzstāšanos un mūziku, ko viņi spēlē.

Mūziķi stāsta, ka Eirovīzija iemācījusi momentā koncentrēties pozēšanai fotogrāfijām. Grupas biedri pajoko, ka, kļūstot vecākiem, viņi pārsauksies – kad visi apprecēsies, viņi kļūs par “Citiem vīriem”, ja nu sanākšot izšķirties, tad būs “Citi veči”, bet, kad būs pensionāri, tad – “Citi opji”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk lasiet 7. jūlija laikrakstā “Zemgales Ziņas”

Teksts: Agnese Leiburga

Foto: Eva Mellēna

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.