Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ganību ielā Jelgavā plīsis kanalizācijas vads; slēgta satiksme posmā starp Satiksmes un Atmodas ielu

Šorīt Ganību ielā Jelgavā vairākās vietās plīsis kanalizācijas ielas vads. SIA “Jelgavas ūdens” operatīvi reaģēja, un avārija tiek likvidēta, darbos iesaistot ne tikai uzņēmuma avārijas dienestu, bet arī būvniekus. Avārijas remontdarbu dēļ satiksmei ir slēgts Ganību ielas posms starp Satiksmes ielu un Atmodas ielu, taču piebraukšana pie dzīvojamām mājām tiek nodrošināta, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Jelgavas ūdens” tehniskais direktors Viktors Juhna stāsta, ka Ganību ielā plīsis 1981. gadā būvētais un savu laiku nokalpojušais dzelzsbetona kanalizācijas ielas vads. “Tiklīdz vienā vietā mūsu darbinieki avāriju novērsa un kanalizācijas vadu salaboja, aptuveni sešus metrus tālāk radās otrs iegruvums asfaltā, bet nu jau ir arī trešais. Esam norobežojuši avārijas vietas un piesaistījuši būvniekus, lai risinātu problēmu un saprastu, vai varēsim salabot avārijas vietas, vai tomēr kanalizācijas vads visā posmā būs jāmaina,” skaidro V.Juhna, piebilstot, ka no tā atkarīgs arī avārijas novēršanas darbu ilgums. Darbus plānots pabeigt līdz šodienas pulksten 17, tā uzņēmums informē sociālajos tīklos.

Avārijas dēļ satiksmei ir slēgts Ganību ielas posms starp Satiksmes ielu un Atmodas ielu, taču piebraukšana dzīvojamām mājām šajā posmā tiek nodrošināta. Iedzīvotāji apbraukšanai aicināti izmantot Atmodas ielu un 1. līniju.

V.Juhna piebilst, ka šie avārijas remontdarbi ūdens piegādi neietekmē. Ūdens tiek nodrošināts, un arī kanalizāciju iedzīvotāji drīkst lietot.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.