Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, gaidītas uz pasākumu Pasta salā

Latvijas Bērnu fonds sadarbībā ar restorānu “Pilsētas elpa” 1. maijā Pasta salā rīko labdarības pasākumu “Maija bitīte” un aicina kopā pulcēties Jelgavas ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Bērnu fonda Jelgavā vadītāja Diāna Gailuma stāsta, ka pirmais labdarības pasākums aizvadīts decembrī. To apmeklēja ap 70 ģimeņu jeb teju 200 cilvēku, un fonds sadarbībā ar pilsētas uzņēmumiem pavasarī vēlas šo ideju turpināt, tāpēc aicina ģimenes uz tikšanos 1. maijā. “Mērķis ir veicināt ģimeņu, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, integrāciju sabiedrībā un savstarpēji draudzīgas vides veidošana. Lielai daļai ģimeņu, kurās aug īpašie bērniņi, ļoti liels izaicinājums ir ikdienā būt uz ielas, veikalā vai sabiedriskajā transportā. Cilvēku loks, kādā notiek šo ģimeņu socializēšanās, ir ļoti šaurs, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi šiem bērniem veidot atbalstošu vidi, lai visai ģimenei būtu iespēja būt kopā, iepazīt citas ģimenes un sadraudzēties. Ar šo labdarības pasākumu gribam iepriecināt Jelgavas ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām. Tā ir iespēja vienuviet satikties ģimenēm, lai iepazītos, kopā padarbotos un visi kopā veidotu jaunas tradīcijas,” teic D.Gailuma.

Pasākums plānots no pulksten 11 līdz 14. “Sākot no pulksten 11, mīļi gaidīsim katru ģimeni, kurā aug bērns ar īpašām vajadzībām. Katram, kurš ieradīsies, būs iespēja piedalīties sportiskās aktivitātēs, iestādīt podiņā saulespuķi, izgatavot putnu būrīti un pabarot trušus, dziedāt, dejot un radoši darboties. Tāpat pasākuma dalībnieki varēs nobaudīt organizatoru un atbalstītāju sarūpētu siltu cienastu,” stāsta D.Gailuma.

Jāpiebilst, ka pasākums ģimenēm ir bez maksas un tam iepriekš nav jāpiesakās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmeklētājiem jāņem vērā, ka publicitātes nolūkos pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.