Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, ielūgtas uz “Grinča branču” Pasta salā

Latvijas Bērnu fonds Jelgavā sadarbībā ar restorānu “Pilsētas elpa” svētdien, 10. decembrī, Pasta salā rīko labdarības pasākumu “Grinča brančs”, aicinot kopā pulcēties Jelgavas pilsētas ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Bērnu fonda Jelgavā vadītāja Diāna Gailuma stāsta, ka šī labdarības pasākuma mērķis ir iepriecināt Jelgavas ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām. “Šis notikums būs pirmais, un ļoti ceram, ka izveidosies par tradīciju un turpmāk pirmssvētku laikā tiksimies katru gadu. Galvenā doma ir dot iespēju satikties ģimenēm, lai iepazītos un kopā veidotu jaunas tradīcijas,” tā D.Gailuma.

Pasākums plānots no pulksten 11 līdz 14. “Sākot no pulksten 11, mīļi gaidīsim katru ģimeni, kurā aug bērns ar īpašām vajadzībām. Katram, kurš ieradīsies, būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un, ja laikapstākļi būs labvēlīgi, arī satikt pašu Grinča kungu. Tāpat pasākuma dalībnieki varēs nobaudīt organizatoru sarūpētu cienastu,” stāsta vadītāja, piebilstot, ka šis labdarības pasākums ģimenēm ir bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji piekrīt, ka var tikt filmēti un fotografēti publicitātes nolūkos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: Jelgava.lv

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departaments

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.