Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Golfa somas: kurš modelis ir labākā izvēle?

Golfa somas var izmantot dažādi cilvēki, un labākā izvēle ir atkarīga no personīgajām vēlmēm.

Kādas ir labākās golfa nūju somas junioriem?

Junioru golfa spēlētājs varētu būt mazs bērns, kuram nepieciešama viegla soma viņa puskomplektam nūju. Vieglākais variants ir ” Pencil bag” (zīmuļa soma). Junioru golfa somām jābūt ar simetriski novietotām siksnām, lai vienmērīgi sadalītu svaru uz abiem pleciem.

Vai ir golfa nūju somas, kas paredzētas sievietēm vai junioriem?

Sieviešu golfa somai jābūt vieglai, vienlaikus maksimāli palielinot glabāšanas vietu. Tajā jābūt vairākām kabatām organizēšanai, vienlaikus saglabājot nelielu izmēru un svaru. Šīs funkcijas ir lieliski piemērotas stenda somām, kurās ir vieta nūjām, kas sadalītas vismaz divās daļās.

Ceļojumu pārvalki golfa somām: ne tikai nūjām

Golfistus, kas ceļo kopā ar savu aprīkojumu, var interesēt pārvalks, kas piedāvā vietu ne tikai golfa somai, bet arī nūjām, apģērbam, aksesuāriem un pat nelielam koferim. Tas ievērojami samazina atsevišķu bagāžas vienību skaitu.

Cart bags – golfa somas, kas paredzētas lietošanai ar ratiņiem

Golfam somas, kas paredzētas lietošanai ar ratiņiem un kurās var ievietot pilnu nūju komplektu, ir ērti pārvadāt ratiņos. Šādus somu modeļus sauc par kartinga somām. Tiem ir pamatne, kas atbilst ratiņu platformai, un ratiņiem jābūt aprīkotiem ar siksnām, lai nostiprinātu somu un novērstu tās apgāšanos.

Tour golfa somas

Tour golfa somas ir tikai nedaudz mazākas nekā ceļojumu somas. Tajos ir nodalījumi nūjām (parasti pa vienam no nūjām) un daudz kabatu turnīra laikā nepieciešamajām lietām, piemēram, maiņas apģērbam, uzkodām un golfa piederumiem.

Nobeigumā jāsecina, ka nav universālas golfa somas, kas derētu visiem. Dažādas somas viena otru papildina, un var izrādīties, ka visas jūsu vajadzības tiks apmierinātas, ja jums būs divas golfa somas: viena – nūjām, bet otra – kā ceļojuma pārvalks.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.