Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Gren” biomasas koģenerācijas stacija ielūdz uz Atvērto durvju dienu

Lai kopā svinētu Jelgavas dzimšanas dienu, sestdien, 25. maijā, no pulksten 11 līdz 15 ciemiņus jau tradicionāli gaidīs “Gren” biomasas koģenerācijas stacija Rūpniecības ielā 73A, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atvērto durvju dienā aicināti visi, kas vēlas uzzināt ko vairāk par centralizēto siltumapgādi Jelgavā, tās darbību un attīstību nākotnē, kopā svinēt, priecāties par paveikto zaļās enerģijas ražošanā Jelgavā un baudīt jauku sestdienu.

Uzņēmums sagatavojis interesantu programmu visai ģimenei. Līdztekus apmeklētāju vidū tik populārajām izzinošajām ekskursijām koģenerācijas stacijas darbinieku pavadībā piedāvājumā jau par tradīciju kļuvušas arī citas aktivitātes – radošās darbnīcas bērniem, viktorīnas, pārsteigumi, kā arī muzikāls baudījums.

Pasākuma programma:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • Pulksten 11 – atver vārtus svētku apmeklētājiem.
  • Pulksten 11.15 – muzicē ceremonijorķestris “Miers un Bērziņš”.
  • Pulksten 12 – svētku oficiālā atklāšana.
  • Pulksten 12.10 – leļļu teātra “RIKKO” koncerts bērnu auditorijai.
  • Pulksten 13 – muzicē Diāna Pīrāgs un ansamblis “Le Petit Paris”.
  • Pulksten 14 – “Gren” diskotēka un rotaļas kopā ar Ēriku Balodi.
  • Pulksten 15 – pasākuma noslēgums.

Aktivitātes teritorijā: “Gren” informācijas telts un izzinošas sarunas par ēku siltumapgādi, radošās darbnīcas bērniem, svēršanās uz šķeldas auto svariem un citi pārsteigumi.

Atvērto durvju diena nav iedomājama arī bez Latvijā lielākās biomasas koģenerācijas stacijas apskates ekskursijām uzņēmuma gidu pavadībā. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt ražošanas telpas un uzzināt, kā no vietējā atjaunīgā resursa – šķeldas – tiek ražots siltums un elektrība.

Plānotie ekskursiju laiki: pulksten 11.15, 11.45, 12.15, 12.45, 13.15, 13.45, 14.15.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ekskursijai iepriekš nav jāpiesakās, tomēr ieteicams ierasties savlaicīgi, lai var pagūt piereģistrēties un saņemt drošības aprīkojumu – ķiveres, atstarojošās vestes un aizsargbrilles. Ekskursijas dalībniekiem vēlami zemi, stabili apavi, kā arī, lai kaut kur neaizķertos, dāmām vēlams, lai svārki, kleita nav pārlieku kupla.

Foto: siltumapgādes uzņēmums “Gren”, Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.