Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Gren Jelgava” iesniedz izvērtēšanai siltumenerģijas tarifa samazinājumu no 1. janvāra

Samazinoties šķeldas cenai, SIA “Gren Jelgava” iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) izvērtēšanai siltumenerģijas tarifa samazinājumu Jelgavā no 2023. gada 1. janvāra. Plānotais siltumenerģijas gala tarifs ir 94,15 eiro/MWh (bez PVN) un tas ir par 8,3 procentiem zemāks nekā siltumenerģijas tarifs decembrī – 102,69 eiro/MWh (bez PVN), informē SIA “Gren Jelgava”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paredzēts, ka pārskatītais siltumenerģijas tarifs Jelgavā stāsies spēkā no 2023. gada 1. janvāra. Ņemot vērā to, ka no 1. oktobra mājsaimniecībām tiek piemērots valsts atbalsts, tad piemērojamais siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs ar valsts atbalstu jelgavnieku mājsaimniecībām janvārī plānots 81,07 eiro/MWh (bez PVN).

Siltumenerģijas tarifa izmaiņas ir saistītas ar šķeldas cenas samazinājumu, kas dod uzņēmumam iespēju pārskatīt un attiecīgi samazināt siltumenerģijas tarifu jelgavniekiem.

Lai palīdzētu iedzīvotājiem energoresursu sadārdzināšanās laikā, valdība ir apstiprinājusi papildu atbalsta pasākumus energoresursu cenu pieauguma kompensēšanai. Mājsaimniecībām, kurām apkuri nodrošina centralizētā siltumapgāde, siltumenerģijas tarifu robežās no 68 – 150 eiro/MWh valsts kompensēs 50% apmērā, savukārt no tās tarifa daļas, kas pārsniedz 150 eiro/MWh, valsts kompensēs 90% apmērā. Atbalstam jeb maksas samazinājumam par siltumenerģiju mājsaimniecībām, ko nodrošina SIA “Gren Jelgava” centralizētā siltumapgāde, klientiem nav papildus jāpiesakās, jo SIA “Gren Jelgava” mājsaimniecībām to piemēros automātiski ikmēneša rēķinos par siltumenerģiju par periodu no 2022. gada 1. oktobra līdz 2023. gada 30. aprīlim. Pirmos rēķinus, kuros piemērots maksas samazinājums, klienti saņēma novembra sākumā par oktobrī patērēto siltumenerģiju. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai risinātu visus ar centralizētās siltumapgādes pakalpojumu saistītos jautājumus vai, ja rodas grūtības norēķināties par patērēto siltumu, lūgums klientiem sazināties ar “Gren” Klientu apkalpošanas centru Jelgavā pa tālruni 63007055 vai elektroniski e-pastā klienti.jelgava@gren.com.

Kompānija “Gren Jelgava” reģistrēta 2003.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,2 miljoni eiro. Pērn uzņēmuma apgrozījums bija 10,66 miljoni eiro, kas ir par 17% vairāk nekā 2020.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 15% un bija 1,58 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” dati.

  Foto: no arhīva

  Līdzīgi raksti

  Reklāma

  Atbildēt

  Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

  Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

  Ar cieņu,
  ZZ.lv komanda.