Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Grupa “Sestā jūdze” aicina uz akustiski dvēseliskiem koncertiem “Vakars, kad visi būs mājās”

Latvijas kantrīmūzikas grupa “Sestā jūdze”, tuvojoties gada ticības un cerības piepildītākajiem svētkiem, dodas pie saviem klausītājiem ar trim aizvadītajos gados par zināmu tradīciju kļuvušajiem Ziemassvētku koncertiem, šogad piedāvājot pavisam jaunu Ziemassvētku koncertprogrammu “Vakars, kad visi būs mājās,” informē koncertaģentūras “Bravissimo” producente Ieva Šteinberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerti notiks 21.decembrī pulksten 19 Rīgā, Lutera Torņkalna evaņģēliski baznīcā, 22.decembrī pulksten 19 Jelgavā, Sv. Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā un 23.decembrī pulksten 19 Smiltenē, Smiltenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Jaunajā koncertprogrammā skanēs grupas oriģināldziesmas no jaunā ziemas dziesmu albuma, kas iznāks ierobežotā tirāžā un sākotnēji būs pieejams tikai un vienīgi koncerta apmeklētājiem, kā arī visā pasaulē zināmas dziesmas no kristīgās mūzikas repertuāra īpašā grupas “Sestā jūdze” skanējumā, kas kļuvušas par neatņemamu grupas svētku koncertu sastāvdaļu.

“Ņemot vērā pasaulē izveidojušos situāciju, ko neesam spējīgi ietekmēt, šogad programmai esam izvēlējušies nosaukumu “Vakars, kad visi būs mājās”, tādējādi līdzpārdzīvojot par daudziem, kuri šogad ir bijuši spiesti pamest vai fiziski zaudēt savas mājas. Ko mēs citastarp varam darīt – vienīgi ticēt labā uzvarai pār ļauno, radīt kopā būšanas sajūtu un likt saprast, ka atbalstām un atbalstīsim tos, kuri cieš, būdami pilnīgi nevainīgi,” koncertu ideju skaidro “Sestās jūdzes” dziedātājs un dziesmu autors Agris Gedrovičs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā kā koncerts zināmā mērā noritēs Ukrainas notikumu zīmē, koncertu norises vietās būs iespējams ziedot adītas zeķes un cimdus Ukrainas iedzīvotājiem un brīvības cīnītājiem.

Grupā “Sestā jūdze” muzicē: dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra) un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras).

Grupa “Sestā jūdze” dibināta 2001.gadā, trīsreiz ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu, izdevusi vairākus mūzikas albumus, uzstājusies un godalgota dažādos kantrimūzikas festivālos Eiropā. Koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Vācijā, Lielbritānijā, Īrijā, Dānijā un Šveicē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā:

https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/25363

Foto: publicitātes

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.