Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

HK “Zemgale/LLU” februāri velta ģimenēm ar bērniem

Jelgavas hokeja klubs “Zemgale/LLU” februāri pasludina par Ģimenes mēnesi, rīkojot publiskās slidošanas pasākumu un piedāvājot komandas mājas spēles apmeklēt bez maksas, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Hokeja klubs “Zemgale/LLU”, apzinoties, ar kādām grūtībām ikdienā saskaras ģimenes ar bērniem, un pateicībā par ieguldījumu mūsu nākotnes paaudzes audzināšanā, februāri pasludina par Ģimenes mēnesi, piedāvājot iespēju ģimenēm pavadīt kopā laiku. Klubs 25. februārī no pulksten 11 līdz 12 Jelgavas Pasta salas slidotavā rīko publiskās slidošanas seansu, ko bez maksas varēs apmeklēt ģimenes ar bērniem (bērniem aicināts līdz doties vismaz viens no vecākiem). Ģimenes aicinātas ņemt līdz savas slidas, bet ja to nav, iespēju robežās uz vietas tiks piedāvātas slidas, ko varēs izmantot bez maksas.

Tāpat februārī, uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ ģimenes karte”, ieeja visās “Zemgale/LLU” mājas spēlēs Jelgavas ledus hallē būs bez maksas. Februārī HK “Zemgale/LLU” būs sešas mājas spēles – četras Somijas līgas “Mestis” un divas “Optibet” hokeja līgas spēles:

  • 14. februārī pulksten 18.30 – Somijas hokeja līgas “Mestis” spēle: HK “Zemgale/LLU”–”Koovee”,
  • 15. februārī pulksten 18.30 – Somijas hokeja līgas “Mestis” spēle: HK “Zemgale/LLU”–”Koovee”,
  • 17. februārī pulksten 18.30 – Somijas hokeja līgas “Mestis” spēle: HK “Zemgale/LLU”–”Tuto Hockey”,
  • 18. februārī pulksten 17.00 – Somijas hokeja līgas “Mestis” spēle: HK “Zemgale/LLU”–”Tuto Hockey”
  • 22. februārī pulksten 19.30 – “Optibet” hokeja līgas spēle: HK “Zemgale/LLU”–”Kaunas City”,
  • 23. februārī pulksten 19.30 – “Optibet” hokeja līgas spēle: HK “Zemgale/LLU”–HS “Rīga”.

Jāpiebilst, ka ieeja uz HK “Zemgale/LLU” mājas spēlēm bez maksas ir arī bērniem līdz 12 gadu vecumam, Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņiem un invalīdiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

HK “Zemgale/LLU” plāno parakstīt sadarbības līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu, ļaujot daudzbērnu ģimenēm, uzrādot “3+ ģimenes karti, arī turpmāk komandas mājas spēles apmeklēt bez maksas.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.