Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Horoskopi 2022. gadam

AUNS ◆ Gads iesāksies ar pozitīvām pārmaiņām privātajā dzīvē. Jauns sākums būs kā milzīgs atspēriena punkts turpmākajā nākotnē. Atrisināsies visas līdzšinējās neskaidrības un nostabilizēsies situācija darbavietā. Lai finansiālā joma būtu ienesīgāka, būs jābūt elastīgākam attiecībā uz jaunu ienākumu avotu. Pārbaudījumi būs gaidāmi attiecībās ar draugiem un kolektīva biedriem. Īpaši akcentēta būs joma, kas saistās ar senu aizvainojumu atlaišanu un piedošanu. Atceries, ka laimīgs ir tas, kurš ir brīvs no pagātnes skumjām!
VĒRSIS ◆ Arī šis gads būs nozīmīgu pārmaiņu laiks. Radikāli manīsies vērtību sistēma gan materiālajā plānā, gan garīgajā. Ieguvējs būs tas, kurš ļausies pārmaiņām un spītīgi neturēsies pie tā, kas ir bijis ierasts un pašsaprotams. Izaicinājumi būs jūtami profesionālajā jomā, īpaši jautājumos, kas saistīti ar statusu, pozīciju, amatu, reputāciju un attiecībām ar augstākstāvošiem. Nauda atradīs ceļu visneparastākajā un visneierastākajā peļņas gūšanas viedā. Romantiskajās attiecībās ir jāatšķetina pagātnes mezgli, lai nobruģētu ceļu jaunām attiecībām vai esošo ievirzīšanai stabilākā gultnē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.