Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iedegta Jelgavas pilsētas lielā egle

Vakar, Pirmajā adventē, ar pasaku tēliem, svētku tirdziņu un dzīvo mūziku jelgavnieki un pilsētas viesi kopā iededza pilsētas lielo egli Hercoga Jēkaba laukumā, informē pašvaldība

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau no pulksten 16 pilsētnieki Hercoga Jēkaba laukumā varēja baudīt muzikālo koncertu diksilenda garā ar grupu “Sunny Groove Dixie” un solisti Martu Montu Zūdiņu. Savukārt pulksten 17.30 mazie jelgavnieki un pilsētas viesi tika aicināti palīdzēt pasaku tēliem un Jelgavas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam kopā iedegt pilsētas lielo egli.

Neatņemama sastāvdaļa bija arī tradicionālais svētku tirdziņš. Mājražotāji un amatnieki, kā ierasts, piedāvāja iegādāties sveces, adventes vainagus, Ziemassvētku rotājumus, dažādus adījumus, karstos dzērienus, piparkūkas un citus gardumus.

Egle ir 18 metrus augsta, un to veido vairāk nekā 30 mazākas egles. Egles dekorēšanai izmantotas dažāda izmēra bumbas pērļu, zelta un brūnā krāsā un silti baltas LED gaismiņu virtenes. Egli apspīd četri prožektori. Savukārt Hercoga Jēkaba laukumā koku vainagos iemirdzējās LED gaismiņu aizkari un iededzās arī trīs arkas ar krītošo zvaigžņu motīviem, kas veidos gaismas aleju ar skatu uz egli.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.