Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iedzīvotāji aicināti izteikt ierosinājumus par vasaras pasākumiem bērniem Uzvaras parkā

Jelgavas pašvaldība un pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina piedalīties aptaujā un izteikt viedokli par vasaras pasākumu bērniem norisi Uzvaras parkā. Aptauja ir aizpildāma elektroniski. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītā gada vasarā ekspluatācijā tika nodota jaunā bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņa Uzvaras parkā. Papildinot Jelgavas kultūras norišu klāstu, jau šovasar, Uzvaras parkā iecerēts piedāvāt pasākumu programmu bērnu auditorijai, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Lai to izstrādātu atbilstoši jelgavnieku vēlmēm un ieradumiem, bērnu vecāki un paši bērni aicināti  izteikt viedokli, tā noskaidrojot gan piemērotāko laiku pasākumu rīkošanai, kā arī formātu, kādā pilsētas iedzīvotāji un viesi vislabprātāk apmeklētu bērnu auditorijai paredzētos pasākumus.
Nelielajā aptaujā iekļauti jautājumi par bērnu vecumu un pasākumiem, kurus viņš vēlētos apmeklēt, piemēram, izrādes, koncertus, radošās pēcpusdienas vai rotaļu pēcpusdienas. Tāpat būtu svarīgi zināt, kuras ir pasākumiem piemērotākās nedēļas dienas un laiki.

Aptauja ir anonīma, un elektroniski to var aizpildīt ŠEIT

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā bērni vecumā no viena līdz 12 gadiem var pavadīt laiku septiņos aktīvos un izzinošos laukumos. Aktivitāšu laukumi izbūvēti zonās atbilstoši trīs vecuma grupām. Katram no laukumiem ir kāda Latvijas dzīvnieka vārds: “Eiropas ūdrs” un “Lielais susuris” – 1–3 gadus veciem bērniem, “Āpsis” un “Ziemeļu lūsis” – 2–6 gadus veciem bērniem, “Lidvāvere” – 6–12 gadus veciem bērniem. Pie katra laukuma uzstādīts informatīvs stends, lai apmeklētāji varētu iepazīt katras iekārtas funkcionalitāti, drošības noteikumus un atbilstību konkrētai vecuma grupai.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.