Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iedzīvotājus līdz 12.decembrim aicina novērtēt pašvaldību atbalstu ģimenēm

Līdz šī gada 12.decembrim ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts izvērtēt pašvaldību sniegumu, balsojot par, viņaprāt, ģimenēm draudzīgāko pašvaldību

Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” līdz šī gada 12.decembrim ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts izvērtēt pašvaldību sniegumu, balsojot par, viņaprāt, ģimenēm draudzīgāko pašvaldību, informēja Sabiedrības integrācijas fonda sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Jēkabsone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji vienlaikus var arī atbalstīt savu pašvaldību cīņā par naudas balvām. Kopējais konkursa balvu fonds pašvaldībām būs 100 000 eiro.

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” norisinās kopš 2017.gada. Tā primārais mērķis ir izcelt labākos piemērus un risinājumus, kā pašvaldības rūpējas par ģimenēm, līdztekus veidojot vidi arī pašvaldību draudzīgai sāncensībai, tādējādi mudinot tās attīstīt aizvien plašāku un pieejamāku ģimenēm paredzēto pakalpojumu klāstu.

Viena no 43 pašvaldībām, kura tiks atzīta par ģimenei draudzīgāko valsts mērogā, saņems naudas balvu vismaz 25 000 eiro apmērā. Savukārt katras pašvaldību grupas uzvarētājs – balvu vismaz 15 000 eiro apmērā. Vērtēšanas komisija varēs noteikt arī papildu nominācijas, sadalot atlikušo naudas balvu fondu. Piešķirtās naudas balvas paredzētas, lai nodrošinātu atbalsta pasākumus un pakalpojumus vai vides veidošanu ģimenēm ar bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pērn nomināciju “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” saņēma Ludzas novada pašvaldība, kas 25 000 eiro naudas balvu ieguldījusi, līdzfinansējot Pontonu tilta izbūvi pāri Mazajam Ludzas ezeram. Savukārt plānošanas reģionu pašvaldību grupā uzvarēja Ādažu, Alsungas, Kocēnu, Tērvetes un Līvānu novada pašvaldība, saņemot naudas balvas 12 500 eiro apmērā.

Plašāka informācija par pašvaldībām, kā arī balsojuma anketa pieejama “https://www.vietagimenei.lv/balsot/”

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” ir viens no trim ģimeņu atbalsta pasākumiem, ko realizē Sabiedrības integrācijas fonds. Fonds īsteno arī programmu “Ģimenei draudzīga darbavieta”, kā arī izsniedz Latvijas Goda ģimeņu apliecības, atbalstot Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērni ar invaliditāti.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.