Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iemirdzoties Labo domu eglei, atklāj labdarības akciju

Vakar, 6. decembrī, Driksas ielas gājēju posmā tradicionāli iedegta un izrotāta Labo domu egle. Reizē ar egles iedegšanu uzsākta labdarības akcija, kuras laikā jelgavnieki līdz 8. janvārim aicināti sarūpēt dāvanas ukraiņu bērniem, kuri Ukrainā dzīvo bērnunamā, un karavīriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labo domu egles iedegšanā piedalījās pilsētas, Izglītības pārvaldes un Sabiedriskā centra vadība, skolēni, bērnudārzu audzēkņi un citi jelgavnieki, kā arī mūsu pilsētā dzīvojošie ukraiņi. Iededzot Labo domu egli Driksas ielā, Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš atgādināja, cik svarīgi ir atbalstīt grūtā brīdī. Viņš pateicās visiem jelgavniekiem, kuri jau līdz šim snieguši palīdzību ukraiņiem visdažādākos veidos, reizē aicinot to darīt arī turpmāk, tostarp piedaloties šajā labdarības akcijā. Arī priekšsēdētājs ziedoja saldumu tūtu, kas nonāks bērniem Ukrainā.

Egles rotāšanā varēja piedalīties jebkurš jelgavnieks, sūtot labās domas tiem, kuriem tas ir nepieciešams. Klātesošos ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja jaunrades nama “Junda” popgrupa “Lai skan”, bet Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkņi klātesošos cienāja ar pašceptām piparkūkām. Pasākuma vadītāja – Jelgavas Valsts ģimnāzijas 10. klases skolniece – Krista Ozola savas labās domas sūtīja, vēlot: “Lai šī Labo domu egle spīd ar cerību un mīlestību pasaulē!”

Jāpiebilst, ka Jelgavas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Jelgavas Sabiedrisko centru līdz 2024. gada 8. janvārim aicina iedzīvotājus ziedot siltās zeķes un cimdus Ukrainas karavīriem un sagatavot saldumu paciņas ukraiņu bērniem. Lai padarītu gaišāku un emocionāli siltāku ziemas periodu Ukrainā, kur joprojām notiek karš, Jelgavas bērni un ikviens iedzīvotājs aicināti gatavot arī svētku apsveikumus ukraiņu karavīriem un bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziedotās lietas lūgums nogādāt Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8 un nodot dežurantei. Sabiedriskais centrs atvērts katru darba dienu no pulksten 8 līdz 20 un sestdienās no pulksten 9 līdz 17. Jautājumu gadījumā var sazināties ar Sabiedriskā centra biroja administratori pa tālruni 63005468. Ziedojumus iespējams atstāt arī speciālajā dāvanu kastē kafejnīcā/bistro “Silva” Driksas ielā 7, Jelgavas Izglītības pārvaldē Svētes ielā 22 (204. kabinetā), kā arī Jelgavas Pilsētas bibliotēkā Akadēmijas ielā 26, Miezītes bibliotēkā Dobeles šosejā 100A, Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17 un bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis” Zemgales prospektā 7.

Janvāra sākumā jelgavnieku sarūpētās dāvanas Ukrainas vēstniecības pārstāvis nogādās Ukrainā.

Ziņu sagatavoja Jelgavas Izglītības pārvalde

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.