Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iespējams, vienīgais bundzinieks baritons

“Dzīvē ir dažādas krāsas. Tāpat kā visiem, arī man bijuši dažādi mirkļi – gan ne tik labi, gan ļoti veiksmīgi, ”teic mūziķis Alvils Cedriņš, kurš šovasar atbraucis uz Jelgavu no Čikāgas un šeit cenšas gan atpūsties, gan pamuzicēt.
Ar “Ziņām” dalās arī atmiņās par deviņdesmitajiem gadiem Jelgavā. Jāņa Joņeva grāmatu “Jelgava 94” gan viņam vēl neesot sanācis izlasīt, bet esot ieplānojis. Bundzinieks pasmejas, ka grupas, kurās viņš muzicējis, grāmatā figurējot, tātad obligāti jāizlasa.
Alvils atzīst, ka pateicis čikāgietim Armandam Birkenam, ka “Ziņās” lasāma interesanta intervija ar viņu. Birkenu viņš piesauc arī tādēļ, ka nesen ASV viņi kopā nospēlējuši Ukrainai veltītu koncertu. 10 000 dolāru tikuši ziedoti Ukrainas palīdzībai.
Deviņdesmito jelgavnieks
“Atceros, vienā dzimšanas dienas pasākumā pie Mareka Amerika bija arī Jānis Joņevs, kurš toreiz stāstīja visādus atgadījumus un anekdotes, un mēs teicām, ka jāraksta grāmata,” atminas Alvils.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.