Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ietaupiet laiku un resursus – kā grāmatvedības birojs var jums palīdzēt

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā ir īpaši svarīgi lietas darīt maksimāli efektīvi, netērējot liekus laika resursus. Nozīmīga loma biznesa vidē šeit ir atbilstošai darbu un laika plānošanai – katru darbu uzticot iespējami labākajam tā veicējam. Bet vai un kā grāmatvedības darbu veikšanu iespējams padarīt īpaši efektīvu?

Efektivitāti nodrošina tehnoloģijas

Mūsdienās grāmatvedības darbi var būt veicami efektīvāk nekā jebkad agrāk, jo tehnoloģijas šeit ir labākais “instruments”. Pateicoties daudzveidīgajām pieejamajām grāmatvedības programmām, katrs uzņēmums var izvēlēties sev visērtāk lietojamo un atbilstošāko, tādējādi atvieglojot ikdienas darbu.

Mapēs sakrājušies Excel faili nu jau ir pagātne, programmatūra ļauj visu automatizēt, padarīt pieejamu visiem, iespējami ātri un efektīvu. Šķiet, nevienu vairs pat nav jāpārliecina par to, jo beidzamajā laikā diezin vai Latvijā vēl atrodams kāds grāmatvedis, kas strādā “uz papīra”.

Ārpakalpojums samazina resursu patēriņu

Ja ir vēlme ietaupīt laiku un resursus, labs risinājums ir ārpakalpojumu grāmatvedības pakalpojumu izmantošana. Tas nozīmē, ka jāmaksā būs vien par padarītajiem darbiem, birojā nebūs jāiekārto darbavieta grāmatvedim, nebūs viņam jānodrošina sociālās garantijas, atvaļinājumi un citas privilēģijas.

Tā vietā ar visiem uzņēmuma grāmatvedības darbiem tiks galā grāmatvedības ārpakalpojuma sniedzējs, bet uzņēmumam būs vien viņš jāapgādā ar visiem nepieciešamajiem datiem un dokumentiem. Arvien vairāk uzņēmumu ir novērtējuši šāda sadarbības modeļa priekšrocības un izvēlas sadarboties tieši ar ārpakalpojumu sniedzējiem.

Corsax.lv risinājumi

Pieredzējis uzņēmums ir Corsax.lv Grāmatvedības Pakalpojumi, kas nodrošina savus pakalpojumus neskaitāmiem klientiem visā Latvijā, tostarp sniedz arī nodokļu konsultācijas. Uzņēmuma grāmatveži nemitīgi “tur roku uz pulsa” nozares attīstībai, seko līdzi likumdošanas un nodokļu izmaiņām, lai kļūtu par pieejamāko un labāko sadarbības partneri saviem klientiem.

Var teikt, ka uz rītdienas klientu jautājumiem Corsax.lv Grāmatvedības Pakalpojumu komanda atbildes zina jau šodien, bet uzņēmējs tādējādi var visus savus spēkus, enerģiju, laiku un citus resursus veltīt biznesa attīstīšanai, zinot, ka ar grāmatvedību viss būs kārtībā šodien un nākotnē.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.