Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Igo Bauskā rīkos jaunu mūzikas festivālu “Knifs?”

“Piešķil vasarai knifu!” – ar šādu devīzi tiek pieteikts jauns festivāls, kura idejas autors ir mūziķis Igo. Vasaras pilnbriedā 1. un 2. jūlijā baušķenieki un pilsētas viesi tiek ielūgti baudīt pārbaudītas muzikālās vērtības uz divām skatuvēm vērienīgā festivālā “Knifs?” Bauskas Pilskalna parka estrādē. Festivāla nosaukums radies no mūziķu sarunvalodā bieži lietotā jēdziena “knifs”, kas, kā saka Igo, “ir kaut īpašs, kas rodas, ilgi muzicējot, un nāk ar gadiem”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divu dienu vasaras festivālā Bauskas pilskalna parka estrādē tā apmeklētājus iekustinās dažādu stilu mūzikas ritmi: no liriskām un smeldzīgām blūza melodijām, virtuozi atskaņotām džeza pērlēm un etno skaņām līdz pat aizraujošiem roka meistarstiķiem, viesiem piedāvājot plašu, izmeklētu programmu visprasīgākajiem mūzikas baudītājiem. Šogad festivāla uzmanības centrā ir ģitāra – vērīgs skatītājs logotipā saskatīs gan nosacītas stīgas, gan ģitāras korpusu.

Festivālā koncerti notiks Bauskas Pilskalna parka estrādē uz divām skatuvēm – “Knifs?” un kluba “u.t.t.” skatuves, kura ne tikai papildinās programmu, bet arī piedāvās īpašus muzikālus pārsteigumus apmeklētājiem pēc pusnakts. Kluba “u.t.t.” mūziķu pamatsastāvs Juris Kristons, Egons Kronbergs, Mārtiņš Burkevics un Vilnis Krieviņš pēc vislabākajām tradīcijām izklaidēs dziedāt un dejot gribošos mūzikas baudītājus visas nakts garumā.

Vasaras festivālā kopā būšanas prieku brīvdabas koncertos uz “Knifs”? skatuves radīs atzīti talanti ar spēcīgu skatuves harismu – roka grandi ar nemainīgu vērtību grupa “Līvi”, populārās dažādu mūzikas žanru grupas “Big Al & The Jokers”, “Dakota”, “Ducele”, ”Inokentijs Mārpls”, kā arī “The Hobos & Ralfs Eilands” un daudzi citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ģitāras mūzikas gardēžiem Aivara Hermaņa, Vjačeslava Mitrohina un Mārča Auziņa vārdi ir kā garants augsti profesionālām, daudzveidīgām un niansētām programmām, kas katru reizi ir atšķirīgas, piemērojoties videi un auditorijai. “Katrīna Gupalo un Smukais Lībietis” būs emocionāli piesātināts koncerts, kurā savijas pasaulē iemīļotas dziesmas ar dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo, ģitāristu Riharda Lībieša un Ginta Smukā oriģinālkompozīcijām.

Divi tembrāli atšķirīgi, tomēr savā spēkā, krāsu daudzveidībā un niansētībā līdzvērtīgi intrumenti ērģeles un ģitāra divu virtuozu – Ilonas Birģeles un Armanda Alkšņa – izpildījumā. Festivāla programmu bagātinās noskaņām, skaņu vibrācijām piesātināts koncerts “Neredzamā klātbūtne” Bauskas Svētā Gara evaņģēliski luteriskajā baznīcā par ziedojumiem Ukrainas atbalstam.

Festivālu organizē Igo mūzikas menedžments.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.