Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Īles un Annenieku pagastos notiks Zemessardzes mācības

22. un 23. aprīlī Dobeles novada Īles un Annenieku pagastos norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 51. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības, kuru mērķis ir pilnveidot un uzturēt iegūtās iemaņas efektīvai darbībai apvidū jebkurā diennakts laikā, pildot militāros mācību uzdevumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādē karavīru un zemessargu militārās apmācības process tiek organizēts nepārtraukti visa gada garumā. Regulāro plānveida mācību laikā karavīri uzlabo savu gatavību Zemessardzes vienību atbildības teritoriju aizsardzībai un savu spēju pilnveidošanai.

Mācības notiks ar VAS “Latvijas valsts meži” un Dobeles novada pašvaldību saskaņotās teritorijās.

Mācību laikā Īles un Annenieku pagastos pa autoceļiem iespējama īslaicīga militārā transporta pārvietošanās. Nacionālie bruņotie spēki aicina Dobeles novada iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju pilnveidošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienests Zemessardzē sniedz iespēju zemessargiem regulāri paplašināt redzesloku, iegūt dažādas  specialitātes, stiprināt stresa noturību un uzlabot fizisko sagatavotību, tādēļ  mācībās apgūtās plašās zināšanas un prasmes var būt noderīgas arī ārpus dienesta.

Zemessardzes kandidātam jābūt Latvijas pilsonim vecumā no 18 līdz 60 gadiem, ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, ar atbilstošu veselības stāvokli un sākotnējo fizisko sagatavotību. Ar kandidātu prasībām var iepazīties mājaslapā https://www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze.

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzē, Dobeles un Tukuma novadu, iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni  25570958 vai rakstīt uz e-pastu  51bn@mil.lv, vai personīgi ierodoties vienībā – Dobelē, Lauku ielā 15. Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet esizemessargs@mil.lv. Vairāk informācijas tīmekļvietnē www.klustikaravirs.lv.

Foto: Dobele.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.