Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ilvis Hugo Eihentāls juniora gadu sāk ar treniņnometni Spānijā

Sezonas pirmais vasarīgais treniņcēliens – Ilvis Hugo Eihentāls Alikantē, Spānijā.

Jau otro gadu pilsētas Sporta servisa centrs aicināja interneta balsojumā noteikt Jelgavas populārāko sportistu, un ar 17354 saņemtajām balsīm par to 2021. gadā atzīts BMX braucējs Ilvis Hugo Eihentāls.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ievērtējot gūtos panākumus, sasniegtos rezultātus un dalību valsts izlasē, trīs kārtās paredzētajā balsojumā sākotnēji tika iekļauts 21 sportists. Pēc katras kārtas septiņus ar vismazāko balsu skaitu izsvītrojot, finālu sasniedza pēdējie septiņi, starp kuriem populārākā titulu ieguva Eihentāls, otrajā vietā ar 16 911 balsīm bija ārmreslinga pārstāvis Kristaps Blūmanis, trešajā smaiļotāja Melānija Čamane, kas saņēma 10 479 balsis, tālāk peldētāji Matīss Kaktiņš un Jevgēņijs Boicovs, mākslas vingrotāja Anna Murikova un smaiļotājs Kārlis Dumpis.

– Kā tu pats vērtē šādu iznākumu? Vai ir nojausma, kas tie daudzie balsotāji varētu būt? – „Ziņas” jautā vislielāko popularitāti iemantojušajam Hugo – kluba „Mītavas kumeļi” un BJSS sportistam, kas šajās dienās, izrādās, sazvanāms treniņnometnē Spānijā.

Nu, ļoti interesanti un negaidīti. Balsoja, domāju, radinieki, kuru man ir daudz, mammas un tēta draugi, paša draugi, klasesbiedri, draugu draugi…

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Starp 2021. gada labākajiem Jelgavas sportistiem tev un trenerim Uldim Balbekam pienācās balva par augstiem sasniegumiem. Kā pats vērtē aizvadīto sezonu – 8. vietu Eiropas U16 čempionāta finālā un Latvijas čempionāta zeltu?

Visu interviju varat lasīt 10.februāra laikrakstā “Zemgales Ziņas”

Teksts: Maija Laizāne

Foto no sportista albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.