Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Informācijas centrs iebraucējiem aicina uz Atvērto durvju dienu Jelgavā

Piektdien, 3. jūnijā, pulksten 17.30 Jelgavas pilsētas bibliotēkas telpās Akadēmijas ielā 26 uz Atvērto durvju dienu aicina Informācijas centra iebraucējiem kontaktpunkts “Zemgale”. Īpaši aicināti iebraucēji no Ukrainas un viņu atbalstītāji un palīgi. Tā būs iespēja uzzināt jaunāko un noderīgāko informāciju dažādos iebraucējiem aktuālos jautājumos, informē biedrības “Patvērums “Drošā māja”” sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ķīķere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par daudziem ieceļošanas un jaunas dzīves uzsākšanas juridiskajiem aspektiem stāstīs pieredzējusī Informācijas centra iebraucējiem juriste Gita Miruškina. Viņa atbildēs arī uz apmeklētāju jautājumiem.

Par psiholoģiskā atbalsta iespējām pusaudžiem Jelgavā varēs uzzināt no lieliskas profesionāles – “Pusaudžu resursu centra” izglītības psiholoģes Santas Daņiļčenko.

Pasākuma neformālās izglītības daļā apmeklētāji – gan pieaugušie, gan pusaudži – varēs piedalīties interesantā spēlē. Izmantojot stāstu kārtis un citus spēļu rīkus, aizraujošā veidā tiks izspēlētas kultūru atšķirības un sadarbības iespējas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Atvērto durvju dienu aicinātas arī ģimenes ar mazākiem bērniem. Mazuļi varēs iepazīt bibliotēkas bērnu nodaļu un rotaļāties kopā ar brīvprātīgajiem palīgiem.

Informācijas centra iebraucējiem darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO „Patvērums „Drošā māja””. Centru līdzfinansē Eiropas Savienība.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.