Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Irina Laščevska uzvar konkursā par klases audzināšanas stundu

1.–4. klašu grupā žūrija par labāko atzina Jelgavas 4. vidusskolas skolotājas Irinas Laščevskas darbu.

Jelgavas 4. vidusskolas angļu valodas skolotāja Irina Laščevska īstenojusi vislabāko mācību stundu 1.–4. klašu grupā

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noslēdzies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotais konkurss pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu. Konkurss notika kustības “Draudzīga skola” ietvaros, un šoreiz tā mērķis bija dot iespēju pedagogiem radoši un interesanti runāt par aktuālajiem jautājumiem skolas un klases vidē, īpaši pandēmijas un ārkārtējās situācijas kontekstā: kritiskās domāšanas veicināšana un jēgpilnu lēmumu pieņemšana reālajā un interneta vidē, cieņa un savstarpējo attiecību kultūra, jaunu mācīšanas metožu aprobēšana. No labākajiem konkursa darbiem taps mācību materiāls.

Konkursā par labāko klases audzināšanas stundu skolotāji tika aicināti sūtīt savas klases audzināšanas stundas plānu ar noteikumu, ka aprakstītajai stundai jābūt jau novadītai. 1.–4. klašu grupā žūrija par labāko atzina Jelgavas 4. vidusskolas skolotājas Irinas Laščevskas darbu, kura konkursā novadījusi stundu divām trešajām klasēm, bet pēc tam integrējusi savu veikumu arī otro un ceturto klašu grupās. Šāda veida konkursā skolotāja piedalījusies pirmoreiz, tādēļ ir īpaši gandarīta par uzvaru: “Ļoti patīkama sajūta! Es ieguldīju savu laiku un spēkus, ne tikai aprakstot stundu konkursam, bet visvairāk jau tajā reālajā stundā. Man neviens neteica, nemācīja, ko darīt, tas viss bija pilnīgi intuitīvi, ko es vēlējos bērniem parādīt un iemācīt.”

Skolotāja saņem atgriezenisko saikni

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolotāja stāsta, ka motivāciju piedalīties konkursā noteica vēlme pēc pieredzes apmaiņas – saņemt atgriezenisko saiti no kolēģiem, konkursa organizētājiem par to, kas ir paveikts labi, ko vēl var uzlabot mācību darbā, iespēja gūt jaunu pieredzi un saņemt novērtējumu par padarīto.

Viņa atklāj, ka pašai savas audzināmās klases nav, bet vēlme piedalīties konkursā bijusi liela, tādēļ sazinājusies ar konkursa rīkotājiem, kuri apstiprinājuši Irinas dalību.

Visu rakstu lasiet 30. decembra “Zemgales Ziņās”

Foto: no personīgā albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.