Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izdots jaunais Jelgavas novada tūrisma ceļvedis

Izdots jaunais Jelgavas novada tūrisma ceļvedis, kurā  apkopota informācija par tūrisma un atpūtas iespējām  novadā – 2024. gadā plānotajiem lielākajiem kultūras pasākumiem, populāriem apskates objektiem, atpūtas vietām, kafejnīcām, restorāniem un naktsmītnēm. Šeit atradīsi idejas aktīvai atpūtai, mierpilnām pastaigām brīvā dabā, gastronomiskiem piedzīvojumiem, tūrei pa muižām un citām vietām, kas stāsta par novada bagāto vēsturi – viss interesantām, piepildītām un piedzīvojumiem bagātām brīvdienām!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā ceļvedī ir informācija par 144 apskates objektiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, īpaši izceļot vienu no lielākajām novada vēsturiskajām bāgātībām – muižas – un atpūtas iespējas uz un pie Lielupes ūdeņiem. Jaunais tūrisma ceļvedis ir pieejams četrās valodās – latviešu, lietuviešu, igauņu un angļu.

Jelgavas novada pašvaldības tūrisma organizatore Linda Holendere atzīst, ka piedāvājums novadā ir gana plašs un daudzveidīgs: “Lai pakalpojumu klāsts būtu ērti pārskatāms, apskates objekti, nakšņošanas iespējas un ēdināšanas pakalpojumi ceļvedī sadalīti četros apvidos – atsevišķi aplūkojamas Ozolnieku, Cenu un Salgales pagasta, Jaunsvirlaukas, Vircavas, Platones un Svētes pagasta, Lielplatones, Vilces, Zaļenieku, Elejas un Sesavas pagasta, Kalnciema, Valgundes, Glūdas un Līvbērzes pagasta tūrisma iespējas. Šogad bukletā ir iekļauti arī 25 jaunumi – tūrisma piedāvājumi, kas drukātajos materiālos publicēti pirmo reizi. Piemēram, pirmoreiz tūrisma ceļvedī iekļauti amatniecības objekti –  amatniecības centrs “Līve”, kur var apgūt aušanas, tamborēšanas, pērļošanas, tapošanas un citu arodu prasmes, un lietišķās mākslas studija “Staļģene”, kas piedāvā iepazīt aušanas procesu un pašam iemēģināt roku stellēs.”

Jaunais Jelgavas novada tūrisma ceļvedis digitālajā versijā pieejams ŠEIT, bet drukātā formātā to bez maksas iespējams saņemt tūrisma informācijas punktos novada pagastos, pie Jelgavas novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā (Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa 1. stāvā).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija par tūrisma iespējām Jelgavas novadā pieejama Jelgavas reģionālā tūrisma centra tīmekļvietnē www.visit.jelgava.lv.

Foto: jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.