Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izdots jaunais Jelgavas un apkārtnes tūrisma ceļvedis

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) izdevis bukletu Jelgava 2022, kā arī 2022. gada tūrisma ceļvedi, kur  apkopota informācija par tūrisma un atpūtas iespējām Jelgavā un Jelgavas novadā, informē JRTC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bukletā Jelgava 2022 ir iekļauta pilsētas centrālās daļas karte un trīs dažādu garumu maršruti pa pilsētu – Stacijas loks (3 km), Centra loks (5 km) un Upju loks (7 km). Maršruti ir vieglas grūtības pakāpes un ļaus iepazīt pilsētu no dažādiem skatu punktiem. Noskenējot materiālā ievietoto QR kodu, ikviens varēs noklausīties audio gida stāstus latviešu, angļu vai krievu valodā. Brošūrā iekļauta arī īsa informācija par Jelgavas populārākajiem apskates objektiem, idejas aktīvas atpūtas baudīšanai, kā arī kafejnīcas, restorāni un naktsmītnes.

Savukārt jaunajā tūrisma ceļvedī aktualizēta informācija – kultūrvēsture, dabas tūrisms, aktīvā atpūta, ēdināšana un naktsmītnes. Bukletā ikviens var uzzināt, ko piedāvā muzeji, kur iespējams degustēt vietējos ražojumus, pilsētas skaistākās pastaigu vietas dabā, kur doties izjādē ar zirgiem, kā arī citas idejas, kā pavadīt brīvo laiku Jelgavā un Jelgavas novadā. Galvenie objekti ir iekļauti Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada tūrisma kartē.

Kopumā ceļvedī ir apkopota informācija par 185 apskates objektiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tūrisma ceļvedis un brošūra ir pieejami piecās valodās – latviešu, angļu, krievu, lietuviešu un igauņu. Materiālus digitālajā versijā var lejupielādēt ŠEIT, bet drukātā formātā tos bez maksas iespējams saņemt JRTC, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.