Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

IZM rosina līdz 30.jūnijam pagarināt termiņu, kurā pašvaldībām jāpieņem lēmumi par skolu tīkla sakārtošanu

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) rosina no 28.februāra līdz 30.jūnijam pagarināt termiņu, kurā pašvaldībām jāpieņem lēmumi par skolas tīkla sakārtošanu, aģentūru LETA informēja IZM.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noteikumu projekta mērķis ir pagarināt termiņu, kādā novadu pašvaldību domēm ir jāpieņem lēmumi par vispārējās vidējās izglītības iestāžu tīkla sakārtošanu, lai piedalītos atveseļošanas fonda investīcijas “Izglītības iestāžu infrastruktūras pilnveide un aprīkošana” projektu iesniedzēju priekšatlasē.

Kā skaidro IZM, šāds normatīvais regulējums veicinātu izglītības iestāžu tīkla sakārtošanu, tā rezultātā piedāvājot līdzvērtīgas iespējas izglītības programmu apguvei un efektīvu skolu infrastruktūras un cilvēkkapitāla resursu izmantošanai.

2022.gada 8.oktobrī, stājoties spēkā Ministru kabineta noteikumiem par izglītības iestāžu infrastruktūras pilnveidi un aprīkošanu, tika sākta investīcijas projektu iesniedzēju priekšatlase, kas paredzēja, ka novadu pašvaldību domes līdz 28.februārim iesniedz lēmumu par vidējās izglītības iestāžu tīkla sakārtošanu atbilstoši iepriekš noteiktajiem kritērijiem.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.