Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izmaiņas no 1. janvāra: “Latvijas Vēstnesī” pieejami jaunie tiesību akti un to skaidrojumi

2023. gadā stāsies spēkā virkne jaunu tiesību aktu. Kur vienkopus var iepazīties ar jaunajiem likumiem, citiem tiesību aktiem un to skaidrojumiem? Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” piedāvā divus aktuālus un informatīvus atvērumus #spēkāno2023, informē oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunie tiesību akti

2023. gada 1. janvārī stāsies spēkā 200 tiesību akti, no tiem 40 likumi un 54 Ministru kabineta noteikumi, kas iepriekš publicēti oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” (vestnesis.lv). Starp tiem – viens no visvairāk skatītajiem un iepriekš otrreizējā caurlūkošanā iesniegtajiem – Pašvaldību likums.  

30. decembrī iznāca pēdējais kārtējais oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” šā gada laidiens, savukārt pēcpusdienā iznāca pēdējais papildu laidiens ar pašvaldību saistošajiem noteikumiem, noslēdzot 2022. gada oficiālo publikāciju izziņošanu.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz ar to ir noslēgts to tiesību aktu saraksts, kas stāsies spēkā 2023. gada 1. janvārī. Tādu ir 200 (salīdzinājumam 2022. gada 1. janvārī stājās spēkā 223 tiesību akti). Toties 108 tiesību akti, sākoties 2023. gadam, zaudēs spēku.  

Visi jaunie tiesību akti, kas iepriekš publicēti “Latvijas Vēstnesī” un stāsies spēkā 2023. gada janvārī, vienkopus ir pieejami tiesību aktu vietnē likumi.lv.

Tiesību aktu saraksts vienmēr ir aktuāls – līdz 2022. gada 31. decembrim tajā tiek apkopota visa jaunākā informācija:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skaidrojumi par izmaiņām

Turpinot iepriekšējos gados iedibināto praksi, LV portāls (lvportals.lv) veido tematisko sadaļu “Spēkā no 2023. gada janvāra”: https://lvportals.lv/temats/speka-no-2023-gada-janvara

Tematisko sadaļu LV portāls regulāri papildina ar jauniem skaidrojumiem. Ieskatam dažas publikācijas :

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālajos medijos tematiskie ieraksti atrodami, izmantojot tēmturi #spēkāno2023.

Zini un izmanto!

“Latvijas Vēstnesis” ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals, žurnāls “Jurista Vārds” / juristavards.lv).

Foto: “Latvijas Vēstnesis” publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.