Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izsludina vidusskolēnu uzņemšanu Līderu izglītības programmā

Izglītības organizācija “Junior Achievement Latvia” izsludina skolēnu pieteikšanos Līderu izglītības programmai. Jau devīto gadu, ap piecpadsmit vidusskolēniem no visas Latvijas programmas ietvaros būs iespēja attīstīt līderības prasmes pieredzējušu mentoru vadībā, informē “Junior Achievement Latvia” (“JA Latvia”)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programmas dalībnieki viena mācību gada laikā attīstīs savas līderības prasmes, lai nākotnē kļūtu par izciliem līderiem biznesā, politikā, valsts pārvaldē un arī radošajās sfērās. Šo gadu laikā Līderu izglītības programmu absolvējuši jau vairāk nekā 100 jauniešu.

Junior Achievement Latvia” vadītājs Jānis Krievāns:“Šī programma palīdz atklāt līdera potenciālu vispirms jau dalībniekiem pašiem, – viņi gūst pārliecību par saviem spēkiem, attīsta komunikācijas prasmes, paplašina redzesloku un iemācās sadarboties ar spēcīgām personībām. Pēc tam šo līdera potenciālu atliek vien likt lietā turpmākajos projektos, karjerā un dzīvē kopumā“.

Līderu programmas dalībnieki viena mācību gada laikā apmeklēs dažādas meistarklases, biznesa darbnīcas, izstrādās savus projektus un individuāli strādās ar mentoriem. Līderu programmas apmācība noslēgsies 2023. gada vasaras beigās ikgadējā, vairāku dienu ilgā nometnē “Junior Achievement Unlocked 2023”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties Līderu programmai vidusskolēni var līdz 21. novembrim, aizpildot pieteikšanās anketu mājas lapā jalatvia.lv. Šeit interesenti arī atradīs vairāk informācijas par nosacījumiem, atlases procesu un programmas gaitu. Savukārt 17. oktobrī notiks informatīvs vebinārs par Līderu programmu, kuram pieteikties var jebkurš jaunietis, kas izvērtē iespēju pieteikties Līderu programmā.

Pieteikšanās vebināram šeit https://jalatvia.lv/bnews/global/982 .

Atlasē tiks vērtēti potenciālā dalībnieka sabiedriskie un mācību sasniegumi, mērķtiecība un neatlaidība, gatavība mācīties, komunikācijas prasmes un motivācija dalībai programmā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Junior Achievement Latvia” Līderu programma tiek īstenota sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolu un uzņēmumu “Clean R”.

Par “JA Latvia” LĪDERU PROGRAMMU

“JA Latvia” Līderu programma ir biedrības oriģinālprogramma, kas paredzēta vidusskolas vecuma jauniešiem. Šajā vecuma grupā tā ir unikāla līderu sagatavošanas programma, kuru katru gadu absolvēs 10–14 jauno līderu. Patlaban Latvijā nav nevienas līdzvērtīgas līderības izglītības programmas, kas paredzēta tieši vidusskolas vecuma jauniešiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“JA Latvia” Līderu programmas viena cikla ilgums ir viens mācību gads, kura laikā divās kārtās atlasītie potenciālie līderi strādā ar koučiem un mentoriem. Programmā iesaistītie mentori ar savu pieredzi iedvesmo un iedrošina jauniešus īstenot savu līdera talantu. Savukārt profesionālie Rīgas Koučinga skolas kouči projekta īstenošanas procesā atbalsta jauniešus un veicina katra līdera individuālā potenciāla apzināšanos, kā arī palīdz saglabāt fokusu uz izvirzītajiem mērķiem. “JA Latvia” nodrošina vidi, kas attīsta un pilnveido jauniešu līdera kompetences. Programmas noslēgumā katrs jaunais līderis demonstrē savu izaugsmi paša izstrādāta projekta prezentācijā, kas veidots, aktīvi sadarbojoties ar savu mentoru.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.