Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izsludināta “Zemgales kultūras programma 2022”

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) līdz 31. martam izsludina kultūras projektu konkursu “Latvijas Valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Zemgales Kultūras programma 2022”, informē ZPR.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kultūras programmas mērķis ir veicināt daudzveidīgas un kvalitatīvas  kultūras pieejamību sabiedrībai Zemgales reģionā, atbalstot kultūrvides, reģionam raksturīgo tradīciju, kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu un  attīstību.

Šī mērķa sasniegšanai finansiāli tiks atbalstīti reģionālas un vietējas nozīmes kultūras projekti, kuru īstenošanā noteiktas šādas prioritātes:

  • Zemgales reģiona kultūrtelpas vienmērīga un līdzsvarota attīstība, veicinot kultūras pieejamību, sabiedrības līdzdalību kultūras procesos;
  • Tradicionālās kultūras un kultūras mantojuma savdabības saglabāšana, pārmantošana un popularizēšana, tradicionālo zināšanu un amata prasmju dokumentēšana, izpēte, praktizēšana, popularizēšana un pārnese,
  • Zemgales reģionā ietilpstošo kultūrvēsturisko zemju identitātes, kultūrvēsturiskās vides un kultūrtelpu unikalitātes, savdabības saglabāšana un attīstība;
  • Kultūras un radošo industriju attīstība reģionā, apvienojot tradicionālās prasmes, to laikmetīgās izpausmes un tehnoloģiju iespējas;
  • Profesionālās mākslas pieejamība reģionā, īpaši no centriem attālajās teritorijās.

Kultūras programmas projektu konkursā atbalsts būs pieejams projektiem, kuri būs izstrādāti atbilstošinolikumam un kurus plānots īstenot no 2022. gada 2. maija līdz 2022. gada 15. decembrim, bez pagarināšanas iespējām. Kultūras projektu īstenošana paredzēta Zemgales plānošanas reģiona administratīvajā teritorijā. Projektiem pieejamais finansējums 109 660 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta pieteikumu iesniegšana:

Kultūras programmas projekta pieteikumu,  saskaņā ar ZPR noteiktiem konkursa noteikumiem un termiņiem var iesniegt:

  • elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu. Pieteikums jānosūta uz e-pasta adresi: zpr@zpr.gov.lv ar norādi ‘’Projekta pieteikums Zemgales kultūras programma 2022’’.  Pievienotā dokumenta nosaukumam jāsatur iesniedzēja un projekta nosaukums.
  • pa pastu (ar nosacījumu, ka pasta zīmogs ir ne vēlāk kā 2.1 punktā minētais datums) uz ZPR biroja adresi: Zemgales Plānošanas reģions, Katoļu iela 2b, Jelgava, LV-3001.
  • personīgi ZPR birojā Jelgavā, Katoļu ielā 2b, projekta pieteikumu atstājot ZPR pasta kastītē, 1.stāvā.

Papildus: projekta pieteikums, kas identisks pa pastu nosūtītajam vai birojā iesniegtajam oriģinālam, 2.1 punktā noteiktajā termiņā  jānosūta  elektroniski PDF formātā vienā failā uz e-pastu adresi zpr@zpr.gov.lv, norādot projekta pieteikuma iesniedzēju un nosaukumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumi Zemgales kultūras programmā 2022 tiek pieņemti līdz 2022. gada 31.martam.

Projektu iesniedzējiem 16. martā norisināsies informatīvs seminārs, kura laikā varēs noskaidrot atbildes uz interesējošiem jautājumiem, ja tādi projekta izstrādes laikā būs radušies. Semināram reģistrēties iespējams šeit: https://ej.uz/ZKP2022.

Līdztekus tam interesentiem iespējams saņemt individuālas konsultācijas pie programmas ieviešanas koordinatores Sanitas Larionovas, rakstot uz sanita.larionova@zpr.gov.lv vai zvanot pa tālruni 27714585.

Foto: Zemgales plānošanas reģions

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.