Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jau 20. reizi ceriņdārzā Dobelē skanēs klasiskās mūzikas koncerts

26. maijā pulksten 19, košais un smaržīgais Dobeles Ceriņu dārzs jau 20. reizi klausītājus pulcēs uz klasiskās mūzikas koncertu – “Es mīlu tevi, dzīve!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dārzkopības institūtā stāsta, ka sparīgi gatavojas brīnišķīgajam ceriņu ziedēšanas laikam Dobelē. Skaistās ceriņu smaržas ieskautais dārzs vairāku nedēļu garumā ikvienu aicinās to apmeklēt un pavadīt tur laiku, atpūsties, izzināt, doties ekskursijās un svinēt sev nozīmīgus svētkus. Kā ierasts, apmeklējot dārzu, tiek piedāvāts arī iegādāties Dārzkopības institūta plašo produkciju un dažādu šķirņu ceriņu, augļu koku
un citu veidu dekoratīvos stādus. 

“Sirsnīgi aicinām sākt vasaru ar iedvesmojošu koncertu un dzīves svinēšanu smaržojošā ceriņu dārzā. Skaistā mūzika, krāšņā ziedēšana un smaržu pielietais gaiss uzrunās ikvienu sirdi, kas mīl mūziku un dārzu. Skaistais piedzīvojums būs iedvesma un prieks jauna radīšanai un darīšanai,” aicinot visiem izbaudīt skaisto dārzā, teic Dārzkopības institūta direktore Inese Ebele.

Koncerta programmā paredzēts atskaņot Dž.Verdi, Dž.Pučīni, G.Doniceti, R.Leonkavallo opermūziku un A.Piacollas, K.Veila, N.Rotas un R.Paula skaņdarbus. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Solisti: Ilona Bagele (mecosoprāns), Jūlija Vasiljeva (soprāns), Evita Zālīte-Grosa (soprāns), Artjoms Safronovs (tenors), Juris Vizbulis (tenors) un Rihards Mačanovskis (baritons) Instrumentālā grupa pianistes Ilzes Ozoliņas vadībā: Inga Ozola (čells), Svetlana Okuņa (vijole), Inita Āboliņa (akordeons), Armands Ābelīte (trompete), Normunds Everts (sitamie instrumenti) un Andrejs Puškarevs
(kontrabass).

Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva Koncerta pirmajā daļā skanēs itāļu komponistu opermūzikas pērles, bet otrajā – krāšņi un pavasarīgi skaņdarbi no populāriem mūzikliem un kinofilmām. Pasākuma laikā darbosies ģimenes restorāna “Hercogs” bufete.

Informācija sagatavota Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.