Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunais Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Lasmanis tiešraidēs atbildēs uz novada iedzīvotāju jautājumiem

Jaunievēlētais Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis (AP) tiešraidēs atbildēs uz novada iedzīvotāju jautājumiem, aģentūru LETA informēja domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Enija Kreicberga-Kapša.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pārrunātu novadniekiem aktuālākās pašvaldības problēmas un risinājumus, Jelgavas novada domes priekšsēdētājs ar diskusiju ciklu “Sarunas ar Jelgavas novada mēru” sāks jaunu tradīciju – ik mēnesi iedzīvotājus aicinot tikties “Facebook” tiešraidēs.

Sarunu laikā domes priekšsēdētājs aktualizēs kādu pašvaldībai aktuālu tēmu, bet pēc tam skatītājus aicinās uz atklātu diskusiju, atbildot uz tiešraides komentāru sadaļā rakstītajiem novadnieku jautājumiem un ierosinājumiem.

Iecerēts, ka sarunu cikls pašvaldībā tiks izsludināts vienu reizi mēnesī. Pirmā saruna ar domes priekšsēdētāju notiks 8.februārī plkst.17 pašvaldības oficiālajā “Facebook”. Lasmanis pirmajā sarunā iecerējis novadniekus iepazīstināt ar pašvaldības 2022.gada budžetu, ko domē plānots apstiprināt šajā nedēļā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopējais tiešraides garums plānots divas stundas.

Jelgavas novada iedzīvotājiem ir iespēja savus jautājumus iesūtīt arī pirms tiešraides līdz 7.februāra plkst.12 uz e-pasta adresi “zinas@jelgavasnovads.lv” ar norādi “Jautājums Facebook tiešraidei”

Kā ziņots, 19.janvārī par Jelgavas novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Lasmanis, stājoties līdzšinējā Jelgavas novada domes priekšsēdētāja Ziedoņa Caunes (LZS) vietā. 

Foto: no arhīva un Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.