Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunākās vakances: meklē juristu, metodiķi un būvdarbu vadītāju

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz iestādes “Centrālā pārvalde” jurista amata vietu, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) meklē galveno speciālistu metodiķi, bet SIA “Kulk” piedāvā darbu ceļu būves nozares būvdarbu vadītājam un ceļu meistaram.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz iestādes “Centrālā pārvalde” Administratīvā departamenta Juridiskās nodaļas jurista amata vietu. Galvenie pienākumi šajā amatā būs ​veikt pašvaldības dokumentu projektu tiesiskuma pārbaudi, izstrādāt dokumentu projektus, sagatavot atbildes uz iesniegumiem un sūdzībām, kā arī pārstāvēt pašvaldības intereses tiesu instancēs, valsts un pašvaldību institūcijās. Atalgojums šajā amatā ir 1943 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikšanās termiņš – līdz 14. jūnijam.

Piedāvājot atalgojumu 1310 eiro apmērā, ZRKAC aicina darbā galveno speciālistu metodiķi. Šajā amatā pamata pienākumi būs pētīt un analizēt pedagogu profesionālo kompetenču un metodiskā darba pilnveides vajadzības, organizēt darba grupas, sanāksmes, seminārus pedagogiem atbilstoši jaunākajām tendencēm un aktualitātēm profesijā, kā arī apkopot un popularizēt labāko pedagoģisko pieredzi. Interesenti tiek gaidīti līdz 1. augustam.

Savukārt daudznozaru uzņēmums SIA “Kulk” piedāvā darbu ceļu būves nozares būvdarbu vadītājam un ceļu meistaram. Uzņēmuma piedāvātā mēneša alga būvdarbu vadītājam ir 2700 eiro pirms nodokļu nomaksas, kā arī sezonālās piemaksas. Savukārt ceļu meistaram ar atbilstošu kvalifikāciju – no 2300 līdz 2700 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 30. jūnijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilsētā izsludinātas vakances arī logopēdam, pavāram, aprūpētājam, sociālajam darbiniekam, grāmatvedim, saimniecības pārzinim, skolotājiem, sporta trenerim un daudziem citiem.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.