Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunākās vakances: meklē LIAA pārstāvniecības Jelgavā vadītāju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludinājusi konkursu uz pārstāvniecības Jelgavā vadītāja amatu, Jelgavas Izglītības pārvalde aicina darbā grāmatvedi, bet Jelgavas pašvaldības policija piedāvā darbu juristam, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LIAA savā komandā aicina cilvēku ar pieredzi darbā ar uzņēmējiem, lai nodrošinātu pārstāvniecības Jelgavā veiksmīgu darbību, veicinātu uzņēmumu izaugsmi un eksportspēju atbildības reģionā, sadarbību ar LIAA reģionālās pārstāvniecības stratēģiskajiem partneriem, kā arī sniegtu nepieciešamo atbalstu starptautisku projektu, kas vērsti uz uzņēmējdarbības vides attīstību, īstenošanā. Vadītāja amata vakance LIAA pārstāvniecībā Jelgavā, Peldu ielā 7, ir uz noteiktu laiku – līdz 2027. gada 30. jūnijam. Savukārt piedāvātā mēnešalga ir no 1964 līdz 2234 eiro, atbilstoši profesionālajai pieredzei attiecīgajā jomā. Papildu šajā amatā ir iespēja piedalīties profesionālās pilnveides pasākumos, saņemt papildatvaļinājumu, veselības apdrošināšanu, kā arī strādāt daļēji attālināti. Pretendenti var pieteikties konkursam, sūtot pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas pa pastu LIAA Cilvēkresursu un vides departamenta Cilvēkresursu nodaļai (Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442) vai pa e-pastu: personals@liaa.gov.lv, ar norādi “Pārstāvniecības Jelgavā vadītājs”.  Pieteikumi tiks gaidīti līdz 25. aprīlim. Tālrunis uzziņām: 26351129.

Piedāvājot atalgojumu 1364 eiro apmērā, Jelgavas Izglītības pārvalde aicina darbā grāmatvedi. Darba pienākumi šajā amatā būs veikt darba samaksas, atvaļinājuma naudas, darbnespējas lapas un pārējo ar darba samaksu saistīto maksājumu precīzu un savlaicīgu aprēķinu, pārbaudīt un apstrādāt iesniegtos dokumentus, kontrolēt izglītības iestāžu amatu atbilstību apstiprinātajam iestādes amatu un mēnešalgu sarakstam, kā arī uzskaitīt darbinieku nostrādātās virsstundas. Darba izpildes vieta plānota Svētes iela 22. Lai pieteiktos vakancei, CV iespējams sūtīt pa e-pastu: izglitiba@izglitiba.jelgava.lv  ar norādi “Pieteikums grāmatveža vakancei” līdz 30. aprīlim.

Jelgavas pašvaldības policija aicina darbā juristu, kura darba pienākumos būs izskatīt fizisku un juridisku personu iesniegumus un sūdzības,  sagatavot atbilžu vai administratīvo aktu projektus, pārstāvēt Pašvaldības policijas intereses valsts un pašvaldības iestādēs, citās institūcijās un tiesās, kā arī veikt citus amata aprakstā noteiktos pienākumus. Mēneša atalgojums šajā amatā noteikts 1665 eiro apmērā, tāpat tiek nodrošināta arī nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšana, papildatvaļinājums un apmaksāts papildatvaļinājums atbilstoši darbinieka darba rezultātiem. Darba vieta paredzēta Mazajā ceļā 3. Pieteikties vakancei iespējams, sūtot CV un motivācijas vēstuli pa e-pastu: personals@policija.jelgava.lv līdz 31. maijam. Tālrunis uzziņām: 63022251.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.