Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunākās vakances: meklē tiesneša palīgu, muitas ekspertu un policistus

Tiesu administrācija aicina darbā tiesneša palīgu Zemgales apgabaltiesā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) piedāvā darbu vecākajam muitas ekspertam, bet Valsts policija meklē inspektorus dažādās darba grupās, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiesu administrācija izsludinājusi atklātu konkursu uz Zemgales apgabaltiesas Krimināllietu tiesu kolēģijas tiesneša palīga amata vietu (uz noteiktu laiku). Galvenie pienākumi šajā amatā būs strādāt komandā ar tiesnesi un tiesas sēžu sekretāru, sagatavot lietas izskatīšanai, sagatavot apelācijas instances nolēmumu projektus un citus dokumentu projektus, anonimizēt tiesas nolēmumus un strādāt ar Tiesu informācijas sistēmu. Mēneša atalgojums šajā amatā ir no 1403 līdz 1489 eiro, bet paredzētā darba vieta – Akadēmijas ielā 9. Pretendenti aicināti sūtīt motivētu pieteikumu, CV pēc Europass formas un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas pa e-pastu: zemgale.apgabals@tiesas.lv līdz 27. maijam.

Piedāvājot mēneša atalgojumu no 1065 līdz 1388 eiro, VID meklē Muitas pārvaldes Muitas atļauju kontroles daļas Pirmās atļauju uzraudzības nodaļas vecāko muitas ekspertu ar iespēju strādāt Atmodas ielā 19. Galvenie darba pienākumi ekspertam būs kontrolēt muitas iestāžu izsniegto atļauju nosacījumu izpildi preču uzglabāšanas vietās, analizēt situācijas, identificēt riskus un piedāvāt risinājumus, kā arī veikt muitas fiziskās kontroles, izmantot mūsdienīgu aprīkojumu, tostarp bezpilota gaisa kuģi (dronu). Pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūgums nosūtīt VID Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai sūtīt pa e-pastu: VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi “Konkurss uz MP_MAKD_1AUN_VME_Jelgava_Vards_Uzvards” līdz 27. maijam.

Savukārt Valsts policija izsludinājusi vakances inspektoriem dažādās darba jomās – Izmeklēšanas nodaļā, Administratīvo pārkāpumu izmeklēšanas grupā un Prevencijas grupā. Noteiktais mēneša atalgojums inspektoram Izmeklēšanas nodaļā ir no 1453 līdz 1581 eiro, inspektoram Administratīvo pārkāpumu izmeklēšanas grupā – no 1345 līdz 1472 eiro, bet Prevencijas grupas inspektoram – no 1345 līdz 1495 eiro. Pretendenti aicināti sūtīt motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju pa e-pastu: cv@vp.gov.lv. Pieteikšanās termiņš jebkurai no vakancēm – līdz 26.jūlijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzzināt vairāk par aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var Jelgavas valstspilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”. Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

Foto: Valsts policija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.