Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunākās vakances: veido Jelgavas jaunā bērnudārza komandu

Sākta Jelgavas pašvaldības jaunās pirmsskolas izglītības iestādes, kas atradīsies Brīvības bulvārī 31A, kolektīva veidošana. Darbā aicina iestādes vadītāja vietnieku izglītības jomā un vietnieku administratīvi saimnieciskajā darbā, pirmsskolas izglītības skolotājus, skolotāju palīgus, mūzikas skolotāju, sporta skolotāju, speciālo pedagogu, izglītības psihologu, logopēdu, sekretāru, medicīnas māsu, veļas pārzini, tehnisko strādnieku, dežurantu, divus apkopējus un divus sētniekus, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendenti bērnudārza vietnieku amatiem var pieteikties līdz 30. decembrim, lai darbu varētu uzsākt 2. janvārī, bet pārējiem darbiniekiem darbs būs jāuzsāk 1. februārī. Lai pieteiktos darbam jaunajā bērnudārzā, dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) jāiesūta uz e-pastu anna.sloka@izglitiba.jelgava.lv ar norādi “Pirmsskolas izglītības iestādes personāls”. Ar katra darbinieka amata pienākumiem, prasībām pretendentiem un piedāvāto darba algu var iepazīties Jelgavas mājaslapā www.jelgava.lv sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina darbā saimniecības pārzini. Lai pieteiktos darbam, pretendentam motivēts pieteikums, profesionālās darbības apraksts (CV) un izglītību apliecinoša dokumenta kopija jāiesūta pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv ar norādi “Pieteikums saimniecības pārziņa amatam” līdz 16. decembrim. Piedāvātā mēnešalga – 1040 eiro pirms nodokļu nomaksas, pārbaudes laikā tiks maksāti alga 80 procentu apmērā no mēnešalgas. Tālrunis uzziņām 63029869. Sīkāku informāciju par konkrēto vakanci var atrast ŠEIT, bet informāciju par citām aktuālajām vakancēm Sociālo lietu pārvaldē – ŠEIT.

Savukārt Jelgavas slimnīca piedāvā darbu otolaringologam ar algu no 1936 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 9. janvārim. Pieteikuma vēstuli un CV elektroniski sūtīt slimnīcas Personāla daļai uz e-pastu: personals@jpslimnica.lv vai iesniegt personīgi Personāla daļai Brīvības bulvārī 6. Tālrunis papildus informācijai 63030110.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.