Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunās māmiņas aicinātas pievienoties ratu pārgājieniem

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) arī aprīlī aicina jelgavnieces pievienoties māmiņu ratu pārgājieniem. Tie norisināsies 15. un 17. aprīlī. Dalība pārgājienos ir bez maksas, bet obligāti iepriekš jāpiesakās, informē JSLP.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Martā jau īstenoti divi veiksmīgi ratu pārgājieni jaunajām māmiņām, un dalībnieču lielā interese likusi lemt par to turpināšanu arī aprīlī.

Pārgājienu norises laiki:

  • 15. aprīlī no pulksten 11 līdz 13 (ilgums 1,5-2 stundas). Tikšanās vieta – pie Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1, un tur arī paredzēts noslēgums. Plānotais pārgājiena garums ir 4,5 kilometri.
  • 17. aprīlī no pulksten 11 līdz 13 (ilgums 1,5-2 stundas). Pārgājiena sākumpunkta tikšanās vieta būs Hercoga Jēkaba laukums, bet maršruts noslēgsies pie Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Pārgājiena garums – 5 kilometri.

Dalībnieki lūgti ģērbties ērti un atbilstoši laikapstākļiem, līdzi jāņem ūdens un kāda uzkoda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārgājieniem obligāti iepriekš jāpiesakās, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Tie ir ne vairāk kā 15 dalībnieki. Pieteikties var pa tālruni 25612545 vai sūtot e-pastu uz veselibas.veicinasana@soc.jelgava.lv.

Foto: Jelgavas Sociālo lietu pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.