Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunatnes nodaļas darbinieki apmeklē Siguldas novada jauniešu iniciatīvu centru “Mērķis”

Lai iepazītu pašvaldības darbu ar jaunatni, aprīļa izskaņā Jelgavas novada Jaunatnes nodaļas darbinieki devās pieredzes braucienā uz Siguldas novada jauniešu iniciatīvu centru “Mērķis”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā stāsta Jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” vadītāja, centrs savu darbību uzsāka 2008. gadā un šobrīd tas ir vienīgais jauniešu centrs Siguldas novadā. Taču, lai spētu aizsniegt vairāk jauniešu, centra darbinieki pievērsušies arī mobilitātes darbam. JIC “Mērķis” svarīgākie uzdevumi ir atbalstīt Siguldas novada skolēnu pašpārvaldes, veicināt jauniešu iniciatīvas, piedalīties skolēnu vasaras nodarbinātības koordinēšanā, attīstīt un veidot jauniešu kopienas pagastos, piedalīties dažādos projektos un apmācībās, kā arī īstenot ikdienas aktivitātes jauniešu centrā. JIC “Mērķis” strādā arī projektu vadītājs, kurš atbild par dažādiem projektiem jaunatnes jomā – centrs īsteno arī dažādus Erasmus+, Valsts programmas, ESK solidaritātes un citus projektus.

Lai veicinātu atgriezenisko saiti un Siguldas novada jaunieši un lēmējvara iepazītu jaunatnes darbu Jelgavas novadā, tiks plānota Siguldas novada darba ar jaunatni iesaistīto pušu pieredzes gūšana Jelgavas novada pašvaldībā.

Foto: jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.