Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Jaungada balvas izcīņa volejbolā” pulcē astoņas komandas

Aizvadīta “Jaungada balvas izcīņa volejbolā 2022”. Šogad sacensībās piedalījās astoņas komandas – divas sieviešu un sešas vīriešu, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sieviešu konkurencē piedalījās divas komandas – “Tenapors” un “Salātiņi”. Savstarpējā spēlē ar 3:0 uzvarēja “Tenapors”, līdz ar to izcīnot 1. vietu. Uzvarētāju komandā spēlēja Līze Feldmane, Sabīne Biezā, Tīna Dīriķe, Benita Graudiņa, Agrita Landzāne, Evija Rudzīte un Elīna Auzāne.

Vīriešu Konkurencē piedalījās sešas komandas: “Ivans”, “Ziemassvētku vecīša palīgi”, “ANS”, “Tuksneša delfīni”, “Klienti” un “Melces”. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās – pa trim katrā – un apakšgrupas ietvaros izspēlēja apļa turnīru. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva pusfinālā. Pusfināla pāru uzvarētāji cīnījās par 1. vietu, bet zaudētāji – par 3. vietu. Turnīrā uzvarēja komanda “Ivans”. Uzvarētāju komandā spēlēja Igors Ulanovs, Artis Danieks, Kristaps Dauksts, Niklāvs Kleins, Jānis Mickevičs, Kristers Nils Dēdelis un Dina Zotova. 2. vietu izcīnīja komanda “Klienti”, bet 3. vieta komandai “Klienti”, kas cīņā par medaļu pieveica komandu “Ziemassvētku vecīša palīgi”.

Saskaņā ar sacensību nolikumu vīriešu konkurencē komanda turnīrā varēja pieteikt ne vairāk kā divus “Optibet” Latvijas čempionāta spēlētājus, sieviešu konkurencē – ne vairāk kā vienu “Optibet” Baltijas līgas un vienu “Optibet” Latvijas čempionāta spēlētāju, vai arī ne vairāk kā divas Latvijas čempionāta spēlētājas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības rīkoja Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”, lai popularizētu volejbolu un aktīvu dzīvesveidu Jelgavā, veicinātu amatieru līmeņa spēlētāju meistarību volejbolā, kā arī  lai noskaidrotu labākās sieviešu un vīriešu volejbola komandas.

Foto: no dalībnieku arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.