Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jauni virtuves dizaina risinājumi 2023. gadā

Sveiki, dārgie lasītāji! Šodienas raksta temats ir īpaši aktuāls! Esam sagatavojuši jums interesantu rakstu par trīs virtuves mēbeļu dizainiem, kas atspoguļo jaunākās 2023. gada tendences. Nu tad sāksim!

Virtuve “Milkshake”

Virtuve “Milkshake” spilgti izceļas ar vienu no jaunākajiem virtuves dizaina trendiem – frēzētām, krāsotām MDF fasādēm. Šogad šis dekors ir kļuvis īpaši populārs. 

Daži klienti nāk pie mums, nezinot, ko tieši vēlas. Tomēr mūsu dizaineru komanda vienmēr ir gatava sniegt draudzīgas konsultācijas. Šajā konkrētajā virtuves projektā ieteiktais gaišais dizains ar neierastu fasāžu rakstu ir pierādījis, ka mūsu ieteikumi vienmēr ir trāpīgi!

Virtuve “Muffin”

Atrodoties prestižajā dzīvokļu kompleksā “Mežciema mājas” Rīgā, “Muffin” virtuve ir tipisks modernā minimālisma risinājums. Tās mājīgais un pievilcīgais dizains ļauj to viegli iekļaut jebkurā interjerā. Pēc šī projekta uzstādīšanas mēs esam saņēmuši vairāk kā 10 e-pastus ar pieprasījumiem līdzīgam dizainam. 

Šajā projektā izmantotā galda virsma ir “Puricelli” kompaktlamināts 0983CY, pelēkās fasādes “Egger” U727 ST9, savukārt koka dekors veidots no “Egger” H3133 ST12 . Mūsu mājaslapā “Skandināvu Virtuves” varat sekot līdzi blogam, kurā uzzināsiet par jaunākajām virtuves dizaina un interjera iekārtošanas tendencēm savam mājoklim!

Virtuve “Rosemary”

Virtuve “Rosemary” atrodas jaunajos “Merks” projektos “Viesturdārzs”. Šis ir individuali veidots risinājums mūsu klientam, kas vēlējās atsvaidzināt savu telpu! Harmoniska, viegla un veidota ņemot vērā modernā dizaina prasības.

Virtuves zaļās fasādes ir veidotas no Supermatt akrila dekora – Lagoon 5357 MX – “Niemann”, bet koka elementi no “Egger” H1318 ST10. Mēs piedāvājam konsultācijas un bezmaksas 3D skices, lai palīdzētu jums izprast un sataustīt savas sapņu virtuves dizainu!

Secinājumi

Kā redzējāt šodienas rakstā, iespējas ir praktiski neierobežotas! No spilgtiem un moderniem līdz maigiem un klasiskiem dizainiem – mūsu mērķis ir nodrošināt, ka jūsu izvēlētā virtuve ne tikai izskatās fantastiski, bet arī kalpo jūsu ikdienas vajadzībām. 

Ja jums ir interese vai jautājumi par kādu no mūsu projektiem, mēs aicinām jūs sazināties ar mūsu komandu, vai apmeklēt mājaslapu. Paldies, ka lasījāt mūsu rakstu un ceram jūs drīz satikt “Skandināvu Virtuves” salonā – Lielirbes ielā 17 A – 2.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.