Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunie skolu un bērnudārzu pedagogi var pieteikties atbalstam

Latvijas Universitāte īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu “Indukcijas gada ieviešana pedagogu sagatavošanas studiju programmās” ar mērķi sniegt indukcijas gada atbalstu pedagoģijas studiju absolventiem pirmajā gadā pēc studiju pabeigšanas, lai nodrošinātu speciālistu tālāku iekļaušanos izglītības iestādes vidē un veicinātu palikšanu pedagoga profesijā, informē Jelgavas Izglītības pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektā var pieteikties ikviens pedagogs, kas kvalifikāciju ieguvis ne agrāk kā 2023. gada 1. janvārī un ir nodarbināts kādā izglītības iestādē skolotāja amatā.

Programmas ietvaros tiek nodrošināts individuāls atbalsts profesionālās pilnveides grupās, mācību stundu vērošana, profesionālās kompetences pilnveides programmu izstrāde un īstenošana, kā arī mērķstipendija. Tuvākā uzņemšana projektā plānota no 17. jūnija līdz 15. jūlijam.

Saskaņā ar noteikumiem, indukcijas gada dalībniekam atbalstu profesionālās pilnveides grupās un mērķstipendiju nodrošina no augusta līdz maijam, savukārt profesionālās kompetences pilnveides programmu apguvi nodrošina no septembra līdz maijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar projektu, tā īstenošanas noteikumiem var iepazīties ŠEIT. Tāpat informācija pieejama indukcijas gada projekta tīmekļvietnē ŠEIT.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.