Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunieši aicināti pieteikties brīvprātīgajam darbam “Biznesa naktī”

Līdz 21. februārim aktīvi un atbildīgi jaunieši aicināti pieteikties brīvprātīgajam darbam jauniešu uzņēmējspēju un jaunrades hakatonā “Biznesa nakts”, informē Jelgavas Izglītības pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāņa Bisenieka fonds sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģionu, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu un Jelgavas Izglītības pārvaldi jau ceturto reizi organizē jauniešu uzņēmējspēju un jaunrades pasākumu “Biznesa nakts” Zemgales reģiona jauniešiem. Tas norisināsies trīs dienas – no 21. līdz 23. martam.

“Biznesa nakts” organizatoru komanda aicina jauniešus, kuriem interesē pasākumu organizēšana, pievienoties brīvprātīgo palīgu komandai un ar savu enerģiju, idejām, darbu un atbalstu radīt aizraujošu un izglītojošu “Biznesa nakts” atmosfēru.

Pasākuma laikā brīvprātīgajiem būs iespēja ne tikai piedalīties pasākuma tapšanā un neformālās vides veidošanā pasākumā, bet arī kļūt par atbalstu tā dalībniekiem vairāk nekā 30 stundu garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darboties brīvprātīgo komandā tiek aicināti jaunieši gan ar pieredzi, gan bez pieredzes brīvprātīgajā darbā. Galvenie nosacījumi pretendentiem ir augsta atbildība, vēlme apgūt jaunas prasmes un spēja strādāt komandā.

Lai pievienotos brīvprātīgo komandai, jāaizpilda pieteikuma anketa.

Papildu informāciju var iegūt pa tālruni 28783500 (Daiga Bukonte) vai e-pastu daiga.bukonte@jtv.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka jauniešu uzņēmējspēju un jaunrades hakatons ir pasākums Zemgales izglītības iestāžu vidusskolēniem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem. Trīs dienu laikā dalībnieki gūst iespēju iedvesmoties un piedalīties intensīvās apmācībās, doties uz Zemgales uzņēmumiem, kā arī vairāk nekā 30 stundu garumā pašiem attīstīt jaunas biznesa idejas un radīt prototipus. Šogad pasākums notiks no 21. līdz 23. martam, un dalībnieki tam varēs pieteikties no 4. līdz 15. martam. Aktuālajai informācijai var sekot līdzi sociālajos tīklos, skolu mājaslapās un vietnē www.facebook.com/BiznesaNaktsJelgava/. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākums tiek īstenots ar EEZ grantu 2014.–2021. gada perioda projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” finansiālu atbalstu.

Foto: jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.