Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunieši un pieaugušie gaidīti uz bezmaksas deju meistarklasēm Jelgavā

20. augustā no pulksten 11 līdz 15.15 Jelgavas kultūras namā notiks bezmaksas atvērtās deju nodarbības “Jelgava dejo”. Jaunieši vecumā no 12 gadiem un pieaugušie aicināti apmeklēt kādu no astoņām piedāvātajām nodarbībām dažādiem sagatavotības līmeņiem. Dejas dienai iepriekš nav jāpiesakās, un tas ir bezmaksas pasākums. Galvenais – jāierodas piemērotā apģērbā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma organizatori informē, ka dalībnieki var apmeklēt vienu vai vairākas nodarbības pēc kārtas pie četriem dažādiem pasniedzējiem – profesionāliem dejotājiem. Nodarbības Jelgavā pasniegs Līga Ūbele, Ģirts Dubults, Aigars Larionovs un Santa Jankovska. Katrs pasniedzējs vadīs divas meistarklases: vienu nodarbību cilvēkiem bez priekšzināšanām, bet otru – dalībniekiem ar pieredzi dejā. Nodarbības notiks trīs zālēs paralēli, un pasākuma laikā būs iespēja piedalīties laikmetīgās dejas, improvizācijas ar kapoeiras elementiem un deju aerobikas nodarbībās.

Šis pasākums ir saņēmis pašvaldības finansiālu atbalstu Sociālo lietu pārvaldes izsludinātajā Veselības veicināšanas ideju konkursā, līdz ar to dalība tajā ir bez maksas. Interesenti gan aicināti ierasties ērtā apģērbā un paņemt līdzi dzeramo ūdeni.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.