Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jauniešu centrs Skolotāju ielā 8 un “Špaktele” gaida apmeklētājus

13–25 gadus veci jaunieši saturīgi pavadīt brīvo laiku darbdienu pēcpusdienās aicināti kādā no diviem Jelgavas jauniešu centriem – Skolotāju ielā 8 un “Špaktelē” Pasta ielā 44.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu centrs Skolotāju ielā 8 atvērts katru darba dienu no pulksten 14 līdz 20. Tajā jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem var spēlēt galda spēles, izmantot datorus, apmeklēt pasākumus un piedalīties citās aktivitātēs, par kurām vairāk var uzzināt jauniešu centra “Facebook” un “Instagram” kontā @jelgavasjauniesiem. Centra darba laikā jaunieši var satikt arī jaunatnes darbiniekus, kuri uzklausīs jauniešus un labprāt kopā pavadīs brīvo laiku.

Arī jauniešu centrs “Špaktele” strādā no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 14 līdz 20, un tas ir atvērts arī katru otro sestdienu no pulksten 12 līdz 18. Jauniešus “Špaktelē” sagaida dažādi pasākumi un aktivitātes, jauniešu iniciatīvu komanda, tur var saņemt atbalstu dažādu ideju realizēšanai, pieejamas telpas un aprīkojums hobijiem, kā arī centrs ir vieta atpūtai. Aktualitātes par norisēm “Špaktelē” var iegūt jauniešu centra “Facebook” lapā @Jauniešu centrs “Špaktele” un “Instagram” kontā @JC_SPAKTELE.

Ziņu sagatavoja Jelgavas sabiedriskais centrs.

Foto: Jelgavas Sabiedriskais centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.