Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Jauniešu janvĀRA burziņš” un Ziemas sporta diena “Lediņos”

27. janvārī jelgavnieki aicināti aktīvi pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā. No pulksten 12 līdz 15 jauniešiem būs iespēja doties uz Stacijas parku, kur notiks “Jauniešu janvĀRA burziņš”. Savukārt no pulksten 10 līdz 13 ģimenes ar bērniem aicinātas uz Ziemas sporta dienu “Lediņos” Lediņu ceļā 1.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jauniešu janvĀRA burziņā” Stacijas parkā no pulksten 12 līdz 15 jauniešiem būs iespēja piedalīties dažādās āra aktivitātēs – spēlēs un darba stacijās –, kā arī izkustēties improvizētā diskotēkā. Pasākuma dalībniekus sagaidīs balvas, izlozes un citi pārsteigumi. Savukārt no pulksten 15 jaunieši aicināti uz spēli “Bunkurs” jauniešu centra “Špaktele” telpās Pasta ielā 44. Spēle attīsta stratēģisko domāšanu, jo tās procesā dalībniekiem jārisina dažādas situācijas, jādiskutē un jāpārliecina par savu risinājumu. Pasākumi ir bez maksas, un tiem iepriekš nav jāpiesakās. Sadarbības projektu realizē Jelgavas Sabiedriskais centrs kopā ar jaunrades namu “Junda”, biedrībām “Par zaļo enerģiju Latvijai”, “Ģimene nākotnei”, Latvijas Bērnu fondu Jelgavā un citām Jelgavas aktīvajām biedrībām.

Savukārt 27. janvārī no pulksten 10 līdz 13 jaunrades nama “Junda” struktūrvienībā “Lediņi” notiks Ziemas sporta diena ģimenēm. Tā būs iespēja kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku – piedalīties spēlēs un uzdevumos svaigā gaisā, kā arī malkot siltu tēju un sasildīties pie ugunskura. Dalība pasākumā ir bez vecuma ierobežojuma, bez maksas un iepriekšējas pieteikšanās. Ja rodas jautājumi, interesenti aicināti zvanīt pa tālruni 26448086.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departaments

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.