Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā aicina atminēt tautasdziesmās paslēptos objektus un doties pastaigā “Dedziet košu jāņuguni!”

Gaidot vasaras saulgriežus, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) ir izstrādājis interaktīvu pastaigu maršrutu “Dedziet košu jāņuguni!”, aicinot ikvienu no 17. līdz 28. jūnijam piedalīties aizraujošā Līgo svētku noskaņu aktivitātē Jelgavas pilsētas robežās, informē JRTC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī aktivitāte izstrādāta ar mērķi popularizēt mūsu tautas tradīcijas – tautasdziesmas, ticējumus un paražas, kā arī, lai pievērstu uzmanību detaļām, kuras, iespējams, ikdienas steigā neievērojam.

Maršruts piemērots gan ģimenēm ar bērniem, gan individuāliem atpūtniekiem. Iesaistoties interaktīvajā pastaigu maršrutā, “Dedziet košu jāņuguni!”, dalībniekam būs jāatmin tautasdziesmās iekļautas norādes, kas aizvedīs uz dažādiem Jelgavas tūrisma objektiem, kuros būs jāatrod atbildes uz jautājumiem.

Aktivitātē interesenti aicināti piedalīties no 17. līdz 28. jūnijam. Interaktīvā maršruta “Dedziet košu jāņuguni!” darba lapas varēs saņemt Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī (Akadēmijas iela 1) piektdien un sestdien no pulksten 9 līdz 22, svētdien no 10 līdz 21, otrdien, trešdien un ceturtdien no 9 līdz 22, savukārt pirmdien tornis ir apmeklētājiem slēgts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat darba lapu var lejupielādēt ŠEIT.

Atbildes dalībnieki varēs iesniegt līdz 28. jūnija pulksten 17 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Pēc nejaušības principa tiks izvēlēti trīs pareizo atbilžu autori, kas tiks pie pārsteiguma balvām no JRTC.

Dalībnieku telefona numuri tiks izmantoti, lai sazinātos par balvu saņemšanu.

Foto: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.