Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā aicina piedalīties pasākumā “Draudzības vainags”

Ikvienu aicina piedalīties multikulturālā pasākumā “Draudzības vainags”. Pasākums notiks 28. maijā pulksten 12 skvērā pie iestādes “Sabiedriskais centrs”, Jelgavā, Skolotāju ielā 8, informē Jelgavas pašvaldības iestādē “Sabiedriskais centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma apmeklētājus sagaida dziesmām un dejām bagāts koncerts, kura režiju veidojis Māris Zabarovskis. Koncertā uzstāsies gan latviešu, gan mazākumtautību biedrību kolektīvi un individuālie izpildītāji – duets Irēna Zaķīte un Gundega Dūda Dzene, viesmākslinieki no Ukrainas – Oleksandr Kvarta un Yevgeniy Novokhatniy, bandūriste Darina Leleko, kā arī Jelgavas krievu biedrības “Istok” ansamblis “Slavjanočka”, bērnu deju kolektīvs “Fresh” un Jelgavas pašvaldības iestādes “Kultūra” folkloras kopa “Dimzēns” u.c.

Tāpat apmeklētāji varēs piedalīties tradicionālās “Draudzības zupas” gatavošanā.

Organizatori informē, ka pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja ziedot līdzekļus, kas tiks izmantoti vasaras dienu nodarbību organizēšanai bērniem no Ukrainas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizē pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” un biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” projekta “Draudzības vainags 2022” laikā. Finansiāli atbalsta Jelgavas pašvaldība.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.