Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā apkures kompensācijās izmaksāti nepilni 0,4 miljoni eiro

Jelgavā apkures kompensācijas izmaksātas pēc vairāk nekā 6000 pieteikumiem, kopumā izmaksājot nepilnus 0,4 miljonus eiro, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pašvaldība līdz 30.aprīlim turpinās pieņemt pieteikumus valsts atbalstam šai apkures sezonai. No oktobra līdz 24.janvārim saņemti 3322 iedzīvotāju pieteikumi un kopējā atbalstam izmaksātā summa ir 222 517 eiro.

Iesniegt pieteikumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, var mājokļa īpašnieks, kopīpašnieks, īrnieks vai viņa pilnvarotā persona. Tāpat pieteikums ietver pašapliecinājumu par attiecīgas apkures esību mājoklī un to, ka citi mājsaimniecības locekļi nav iesnieguši pieprasījumu. Lai saņemtu atbalstu, jāpievieno maksājumu apliecinoši dokumenti vai rēķins par apmaksāto elektroenerģiju.

Izņēmums bija atbalsts par iegādāto malku, par kuru nav saglabājies maksājuma čeks, – šajā gadījumā bija iespēja saņemt valsts atbalstu bez maksājumu apliecinoša dokumenta 60 eiro un to varēja izdarīt līdz 30.novembrim. Kopumā Jelgavā tika saņemti 2843 šādi pieteikumi un izmaksātā atbalsta summa ir 170 640 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.