Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā ar auksto asfaltbetonu remontē avārijas bedres

Šodien, 9. februārī, Jelgavā turpinās grants ielu brauktuvju tīrīšana, tiek tīrītas ietves ar mazo traktortehniku un sētnieki darbus veic ikdienas režīmā. Tāpat divas brigādes – viena Miera, Aizsargu un Bauskas ielas rajonā, otra – pārējā pilsētas teritorijā, veic avārijas bedrīšu remontu ar auksto asfaltbetonu, aizpildot lielākās un bīstamākās bedres asfaltā, kuru veidošanos pastiprinājuši mainīgie laikapstākļi – sals, kas mijās ar atkusni, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”informē ka, ja bedres izveidojas lielākas par 0,1 kvadrātmetru un ir dziļākas par 5 centimetriem, tās uzskatāmas par bīstamām, sevišķi uz maģistrālajām un tranzīta ielām, tāpēc vairākās Jelgavas ielās tiek organizēts avārijas bedrīšu remonts ar auksto asfaltbetonu. Tādējādi tiek nodrošināta avārijas situāciju novēršana un droša satiksme līdz brīdim, kad laikapstākļi ļauj veikt plānveida bedrīšu remontu ar karsto asfaltbetonu, kas iespējams vidējai diennakts gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz +10 grādiem.

Pilsētas ielu segumi regulāri tiek apsekoti, un nepieciešamības gadījumā tiek organizēts bīstamo bedru remonts.

Ziemas dienests turpina sekot līdzi meteoroloģiskajai prognozei un situācijai pilsētas ielās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par pamanītajām ielu seguma problēmām Jelgavā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.